• BIST 108.224
  • Altın 380,262
  • Dolar 6,8068
  • Euro 7,5723
  • İstanbul 17 °C
  • Ankara 14 °C
  • İzmir 20 °C

Habercilik İnternetle Birlikte Farklı Bir Boyut Kazandı

Habercilik İnternetle Birlikte Farklı Bir Boyut Kazandı
Bilgisayarların keşfinin yarattığı eşsiz etkilerin oluşturduğu yenidünyanın koşullarına henüz alışmaya

başlayan çağımız insanı, bilgisayar teknolojisinin tamamlayıcı unsuru olarak ortaya çıkan internet teknolojisiyle tanışarak, onun yarattığı benzersiz etkiler sayesinde eşi görülmemiş bir gelişme çağına girerek, her yeni gelişmenin kendisinden sonra gelen gelişmelerin daha hızlı ve daha kolay olmasını sağladığı bir döneme ulaştı. İnternetin özellikle iletişim alanında yarattığı devrim etkisiyle, her şeyin daha hızlı yaşandığı bir çağın tanıkları durumuna gelen günümüz insanı, tüm dünyanın her açıdan birbirine entegre şekilde yaşadığı, özellikle ekonomik değerlerin, dünyanın her bölgesinde yaşanan olayların etkisiyle anlık değişimlere uğradığı yeni bir çağı yaşıyor.

Dünyanın en uzak köşesindeki toplumların bile istedikleri zaman birbirleriyle iletişime geçebildiği yeni şartlar sayesinde, habercilik ve haber alma özgürlüğü eskisine göre çok daha değerli unsurlar olarak ön plana çıkmaya başladılar. Her bölgede yaşanan en ufak olayın etkilerinin tahmin edilemez olduğu çağımızda, doğru ve güvenilir habercilik, eskisinden çok daha önemli bir konuma yükseldi.

Sağladığı eşsiz özellikler sayesinde, yaşamlarımızı kolaylaştırmaya ve yaşam standartlarımızı sürekli yükseltmeye devam eden internetin, olumsuz etkilerinden biri olan denetimsizlik nedeniyle, özellikle haber yayınlanması konusunda birçok sorun yaşanıyor. Asılsız veya yanlı olarak hazırlanmış olan haberlerin kolay ve istenilen şekilde yayılmasını da sağlayabilen internet, bu nedenle güvenilir haber kaynaklarına çok daha fazla ihtiyaç duyuyor.

Bu çerçevede uzun yıllara dayanmakta olan bilgi birikimi ve deneyimlerimizi kullanıcılarımızla paylaşmayı amaç edinen yönetici ve editör kadromuzla birlikte oluşturduğumuz internet platformumuz, ilkeli ve güvenli habercilik kurallarını benimseyerek girdiği bu yolda, sürekli olarak en doğru haberi en kısa süre içerisinde kullanıcılarına ulaştırmayı hedefliyor. Hedefi doğrultusunda, kullanıcılarının beklentilerini en iyi şekilde belirleyebilmek için özel araştırmalar sürdüren web sitemiz, bu araştırmalardan elde edilen sonuçlara göre yeniden şekillendirdiği hizmet yaklaşımını sürekli olarak güncellemeye ve revize etmeye devam ediyor.

Üst düzey kullanıcı memnuniyeti elde etmek amacıyla sürekli olarak çalışmalarını sürdüren web sitemiz, kaynağı doğrulanmış, güvenilir, ilkeli yayıncılık anlayışı gereği ahlak kuralları çerçevesinde bir habercilik yapabilmek için çaba gösteriyor. Tüm özellikleriyle kullanıcılarımızın bir haber sitesinde beklediklerinin tamamını sunabilmeyi amaçlayacak şekilde özel olarak tasarlanmış olan internet platformumuz, kullanıcı dostu yeni özellikler sunarak sektörünün öncüsü olmanın sevincini yaşıyor.

İnternetin denetimsiz olmasının dezavantajlarını bertaraf edebilmek amacıyla, habercilik anlayışına yeni bir soluk getirmekte olan platformumuz, kullanıcılarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılarken doğru, güvenilir ve hızlı habercilik anlayışını başarıyla sürdürüyor. Tüm özelliklerini yerinde tespit edebilmek için henüz ziyaret etmediyseniz, ülkemizin en güvenilir, en doğru ve en hızlı internet haberciliği için web sitemiz http://www.novahaber.com/’ u ziyaret etmenizi öneriyoruz. Sık kullanılan web siteleri listesinde mutlaka kendisine bir yer ayıracağınıza inandığımız platformumuzu mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim