Habertürk Sedat Peker'in bahsettiği Veyis Ateş hakkındaki kararını verdi

Habertürk Sedat Peker'in bahsettiği Veyis Ateş hakkındaki kararını verdi

Organize suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle hakkında yakalama kararı çıkarılan Sedat Peker'in Veyis Ateş hakkındaki suçlamalarına karşı Habertürk kararını verdi.

Sedat Peker Türkiye gündemini sarsarken siyasilerden sonra gazetecilerde nasibini almaya başladı! Veyis Ateş için bomba iddialarda bulunan Sedat Peker Habertürk'ü adeta salladı.

Medyaradar'ın haberine göre: 

Organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker, YouTube’daki video serisinin dün yayınlanan 9’uncu bölümünde 5 konunun içinde de Habertürk ekran yüzü Veyis Ateş’ten bahsetti.

17’DE EKRANA ÇIKACAK MI?
Sedat Peker'in Veyis Ateş'e farklı başlıklarda birçok kez değinmesi, Twitter'da gündem oldu. Tüm bu gelişmeler olurken hem Ateş’in hem de çalıştığı kanal Habertürk TV’nin yaşananları görmezden gelmesi büyük tepki çekti.
 

İddialara göre Habertürk Veyis Ateş’i programlarına çıkartmama kararı aldı. Konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmazken Habertürk'ün tepkiler üzerine böyle bir karar aldığı ifade edildi. 

Medyakoridoru'nun kanal kaynaklarından edindiği bilgiye göre; Veyis Ateş'in yerine Habertürk'ün bugünkü akşam haberlerini, kanalın bir diğer ekran yüzü Ceren Bektaş Atuk sunacak.

En Yeniler