Habertürk yazarı Nagehan Alçı Meydan Okudu! AK PARTİ'ye ilk kez bu kadar sert çıkıştı! Artık Yeter!..

Habertürk yazarı Nagehan Alçı Meydan Okudu! AK PARTİ'ye ilk kez bu kadar sert çıkıştı! Artık Yeter!..

İlginç şeyler oluyor dünün AK PARTİ'li Bakanlarından olan Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu muhalif olurken bir AK PARTİ destekçisi olan Nagehan Alçı'da muhalefet safına geçenler de oldu! Kritik bir çıkış yaptı ve tepki gösterdi..

Geçmişte AK PARTİ saflarında siyaset yapmış Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu gibi isimler bugünün AK PARTİ muhalifi.

Geçmişte AK PARTİ'ye en büyük desteğiyle bilinen Nagehan Alçı ise tarafsız takılan isimlerden şimdilerde. Bugün ise sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla yeri yerinden oynattı.

AK PARTİ kongreleri muhalefetin tepkisini çekerken hınca hınç kalabalıklar tepkiye yol açıyor. Okullar kapalı ve aynı zamanda kafe ve restoranlarda öyle..

Okulların 1 Mart itibariyle açılacağı açıklanmıştı. Şimdi ise yeni bir erteleme söz konusu. Bu duruma tepki gösteren Nagehan Alçı sosyal medya hesabından oldukça sert bir tepki göstererek burası Afrika ülkesi değildir diyerek isyan etti.

Nagehan Alçı'nın isyanı Gerçek Gündem ve Merdan Yanardağ'a ait TELE1 tarafından bile haberleştirerek duyuruldu. Muhalif Basının bile dikkatini çeken o açıklama şimdiden ülke gündemine oturmuş durumda..