• BIST 114.789
  • Altın 329,457
  • Dolar 6,1174
  • Euro 6,6396
  • İstanbul 10 °C
  • Ankara 8 °C
  • İzmir 12 °C

HAFTANIN İLK GÜNÜ GÖKYÜZÜ RAPORU

Emel Açıkel

16 Eylül 2019 haftanın ilk günü Ay koç burcunda seyir halinde olacak. Ay; Alpheratz sabit yıldızı ile kavuşum halinde olacak. Alpheratz sabit yıldızının etkisiyle enerjik, azimli hissedebilirsiniz. Transit ay koç burcunda ilerlerken kendinizi daha aktif, sabırsız, girişimci, aceleci ve agresif hissedebilirsiniz. Spor yapmak için enerjiniz yüksek olacaktır. Pazartesi Ay günü olduğunu düşünürsek koruma iç güdüsü ile Koç burcunun enerjisi birleştiğinde aileniz ve sevdiklerinizi korumak ve kollamak için elinizden gelen tüm çabayı sarf edebilirsiniz. Koruma iç güdüsü ile yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.
Gününü diğer açılarına bakacak olursak çalışma ortamınız da bulunan insanlarla tartışmalar yaşayabilirsiniz. Fazla koruma iç güdüsü ile aile içi gerginlikler oluşabilir. Daha sakin olup günü pozitif bir enerjiyle kapatmayı unutmayınız.
Gün boyunca Toprak elementi gökyüzüne hakim olacak. Ayrıca gezegenlerin konum itibariyle bulundukları burçları göz önüne alırsak öncü enerji yoğunlukta olacaktır. Güven duyma hissini yoğun bir şekilde hissederken bu güvenli ortamı korumak ve mevcut şartları iyileştirmek için atılımlar, girişimler yapılabilir. Burada dikkat edilmesi gereken durum ise Neptün gezegeninin Güneş, Mars ve Jüpiter ile yapmış olduğu olumsuz açılardır. Aile içi konularda kafa karışıklığı ve olayları aşırı büyütme söz konusu olabilir. Ayrıca her hangi bir girişimde bulunmadan önce her şeyi net görebilmeli tüm soru işaretlerinin ortadan kalkması gerekir. Unutulmaması gereken Neptün'ün yaydığı enerji sis perdesi gibi önünüzü görmekten sizi alıkoyar. Önemli bir girişimde bulunmadan önce ayrıntılı analiz etmeyi unutmayınız. Güzel bir gün ve haftaya güzel bir başlangıç dilerim...

 

 

Yazarın Diğer Yazıları
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim