Hakaret Üstüne Hakaret! Fatih Altaylı Resmen Kovuldu!

Hakaret Üstüne Hakaret! Fatih Altaylı Resmen Kovuldu!

Gazeteci ve köşe yazarı Fatih Altaylı'nın sivri dili başına bela oldu. Ardı ardına gelen hakaretlerden sonra bakın ne açıklama yaptı? İkili arasında yaşanan büyük kavga nasıl sonuçlanacak? Altaylı resmen atıldı...

Hakaret üstüne hakaret yağdı herkesin ağzı açık kaldı. İlk olarak Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'in yaptığı açıklamalar olay olurken sonrasında Fatih Altaylı'nın Cengiz hakkındaki sözleri dikkat çekti. Altaylı bu sözlerinin ardından kulüpten atıldı. Ancak Altaylı çıkan haberler hakkında öyle bir şey söyledi ki...

Futbolculara yönelik haysiyet ve şeref açıklamaları tepki toplamıştı

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz geçtiğimiz günlerde GSTV'de büyük açıklamalarda bulunmuştu. VAR ile alakalı olarak konuşan Cengiz, bir yandan da MHK Başkanı Serdar Tatlı'nın görevden alınmasına ilişkin bazı açıklamalarda bulunmuş ve futbolculara yönelik olarak da "haysiyet ve şereflerini hatırlamaları lazım" sözleriyle büyük tepki çekmişti.

Altaylı ile Cengiz arasındaki çekişme...

Fatih Altaylı ise Mehmet Cengiz ile olan büyük kavgasını sürdürüyordu. Twitter üzerinden Cengiz'in akıl sağlığını ve şuurunu kaybettiği ve artık gerekirse doktor raporu ile görevden ayrılması gerektiğini belirten Altaylı, Bloomberg HT TV'de de ağzına geleni saydırmıştı. Spor Saati programındaki sözleri nedeniyle de Altaylı'nın Galatasaray ile ilişiğinin kesildiği duyuruldu.

Kulüp resmen duyurdu, ilişiği kesildi

Galatasaray Kulübü'nün yaptığı açıklamaya göre Altaylı'nın 17.08.2020 ve 24.08.2020 tarihlerinde çıktığı Spor Saati programında ağır hakaretler savurması nedeniyle üyelikten çıkarma yaptırımına çarptırıldı. Buna göre ise Yönetim Kurulunun Eylül 2020 tarihli toplantısında Altay'ın kulüpten atılmasına karar verildi.

Altaylı bunun için ise 7 Ekim tarihinde mahkemeye başvurmuştu. Bu başvuru ise 27 Nisan 2021 tarihinde usulden reddedildiği için Altaylı'nın Galatasaray ile ilişiği toptan kesildi.

Altaylı'dan zehir zemberek tweetler

Fatih Altaylı ise konu ile alakalı olarak twitter hesabı üzerinden bazı açıklamalarda bulundu. Altaylı öncesinde bu haberlerin bir senelik olduğunu ve sürekli olarak bu haberin gündeme getirilmesinin anlamı olmadığını dile getirdi. Sonrasında ise Mehmet Cengiz'in yönetiminin tarihe rezil yönetim olarak geçeceğini belirtti.

altayli.png

En Yeniler