Halk TV programcısı Ayşenur Arslan itiraflarıyla Şaşkına Çevirdi Armağan Çağlayan'a anlattı

Halk TV programcısı Ayşenur Arslan itiraflarıyla Şaşkına Çevirdi Armağan Çağlayan'a anlattı

Halk TV programcısı ve gazeteci Ayşenur Arslan, Armağan Çağlayan'ın youtube programı üzerinden yayınladığı "Gör Beni" programına katıldı. Programda yaptığı itiraflar ile şaşırtan Ayşenur Arslan yaşadığı süreci aktardı...

Gazeteci ve sunucu Ayşenur Arslan, youtube üzerinden yayın yapan Armağan Çağlayan'ın "Gör Beni" programına katıldı. Samimi itiraflarda bulunan Arslan, Balyoz davası, Ergenekon sürecini ve TRT'den ayrılışı ile Oda TV sürecini aktardı. 

2009 ve 2010 senesinde Kanal D Haber'de çalışan Arslan, Ergenekon, Oda TV ve Balyoz davalarının başladığı süreçte burada oldukça ilginç olaylarla karşı karşıya kaldığını dile getirdi.

Arslan, 1976 senesinden beri Yalçın Küçük ile tanışıyor olduklarını ancak İşkenceden sorumlu olduğunu dile getiren Hanifi Avcı ile Yalçın Küçük'ün aynı dosyadan içeri alınmalarını bir türlü anlayamadığını dille getirdi. Arslan, bu zamanlarda da hayatının en zor zamanlarını geçirdiğini dile getirdi.

"FETÖ'yü rahatsız ettim"

Zorlu sürecin sonunda da hala sunduğu Medya Mahallesi programının doğduğunu açıklayan Arslan, Balyoz, Ergenekon, Oda TV davalarıyla ilişkili haberleri engellemeye çalıştığını da kaydetti. Bu dönemlerde Fethullahçı Terör örgütüne çok fazla rahatsızlık verdiğini de dile getiren Arslan, Kanal D'den ayrıldıktan sonra ise Medya Mahallesi programına başladı.

Akif Beki'den özür dilemediği için...

Sonrasında ise gazeteci Akif Beki ile sıkıntılı zamanlar geçiren Arslan, kendisine Beki'den özür dilemesi için dayatma yaptıklarını, eğer özür dilemezse program yapamayacağını da söylediklerini dile getirdi. Ancak Arslan, Akif Beki'den özür dileyecek bir şey yapmadığını dile getirerek ayrıldığını ancak TRT'den kovulmanın sonucunda başladığı için fazla umurunda olmadığını da sözlerine ekledi.

Ayşenur Arslan kim?

1950 senesinde dünyaya gelen Aydınlı gazeteci Ayşenur Arslan, 1972 senesinde İtalyan Dili ve Edebiyatı mezun oldu. Sonrasında 1974 senesinde TRT'de muhabirlik yapmaya başladı. Gaz3etecilikle bu sayede tanışan Arslan, 1982 senesinde de Güneş Gazetesi'nde haber müdürlüğü yaptı. İki sene sonrasında istifa eden Arslan Nokta Dergisi'ne girdi. Sonrasında da Söz Gazetesi ile çalıştıktan sonra Star TV'de ve Ali Kırca ile birlikte ATV'de beraber çalıştı. CNN Türk'te başladığı Medya Mahallesi programına Halk TV'de devam ediyor.