Halk TV uzun süredir ekranda olmayan ünlü oyuncuyu kaptı yeni bir program başlıyor işte o isim

HALK TV ekranında yayınlanacak yeni program duyuruldu. Uzun bir süredir ekranda olmayan ünlü oyuncunun sunumunda yeni bir program başlıyor. Üstelik o isim fırtına estirecek bir isim

Halk TV uzun süredir ekranda olmayan ünlü oyuncuyu kaptı yeni bir program başlıyor işte o isim
Yayınlanma Tarihi : 03 Şubat 2021 23:25

HALK TV onca baskı onca cezaya rağmen en çok izlenen TV kanalları arasında yer almaya devam ediyor. En çok izlenen TV kanallarından birisi olan HALK TV programları ve sunucularıyla da dikkat çekiyor.

Şimdilerde kanalın en çok izlenen yüzlerden birisi Özlem Gürses...

Ancak Özlem Gürses'e dişli bir rakip geliyor.

Türkiye onu Kanal D ekranlarında yayınlanan Yılan Hikayesi dizisiyle tanımıştı. Uzun bir süredir ekranlarda değildi. Ancak sosyal medya üzerinden paylaşımlarıyla dikkat çekiyordu. Şimdi Halk TV ekranında..

Sizi isterseniz daha fazla meraklandırmayalım o isim Meltem Cumbul... Sevilen oyuncu Meltem Cumbul Halk TV ekranında izleyici karşısına çıkacak.

Konuyla ilgili kanal tarafından da bir haber paylaşıldı.

Halk TV ekranında yayınlanacak programın adı "Sıra Bizde" olacak.

Programın Sunuculuğunu Meltem Cumbul üstlenirken ona eşlik edecek isimlerde açıklandı. O isimler arasında Eski Anavatan Partisi Genel Başkanı Nesrin Nas, Melda Onur ve Tuba Torun yer alacak..

Ayrıca gelen son dakika bilgisine göre Daha önce aynı saatte Halk TV ekranında 20. Saat programını yapan Özlem Gürses ise bir başka programla Halk TV ekranında olmaya devam edecek..

"Sıra Bizde'' Programının ilk bölümü bu Cuma akşamı saat 20.00'da Halk TV ekranında olacak.. 

İlgili Haberler