Hande Erçel'in Paylaşımına Yorum Yapan Kerem Bürsin'e Annesinden Cevap...

Hande Erçel'in Paylaşımına Yorum Yapan Kerem Bürsin'e Annesinden Cevap...

Hande Erçel sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaştı. paylaştığı fotoğrafa rol arkadaşı olan ve bir süredir aşk yaşadığı iddia edilen Kerem Bürsin'den bir yorum geldi. Kim çektiyse fotoğrafları gerçekten çok hoş diyen Kerem Bürsin'e cevap...

Hande Erçel sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaştı. paylaştığı fotoğrafa rol arkadaşı olan ve bir süredir aşk yaşadığı iddia edilen Kerem Bürsin'den bir yorum geldi. Kim çektiyse fotoğrafları gerçekten çok hoş diyen Kerem Bürsin'e cevap annesinden geldi.

Aşk Yaşıyorlar İddialarında Sessizliğini Koruyorlar

Sosyal medyada sıklıkla birbirlerinin yaptığı paylaşımlara yorum yapan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, geçtiğimiz yaz ayından bu yana aynı dizide rol alıyor. Birbirine aşık iki genci canlandıran Erçel ve Bürsin'in sosyal medya paylaşımları gerekçe gösterilerek aşk yaşadıkları bile iddia edilmişti.

İddialar karşısında sessizliğini koruyan ikili ne kabul etmiş ne de inkar etmişti. Bu sessizlik üzerine sosyal medya paylaşımlarına da devam edince Hem Erçel hem de Bürsin'in fanları bu ilişkiden emin olmaya başlamıştı.

Birbirlerine Sık Sık Poz Veriyorlar

Objektif karşısına geçmeyi seven ikili birbirlerine sıklıkla poz veriyorlar. Ardından bu pozları sevenleri ile paylaşmayı ihmal etmeyen Hande Erçel ve Kerem Bürsin bu kez farklı bir şekilde gündem olmayı başardılar.

Hande Erçel, Bürsin'in çektiği bir fotoğrafı paylaştı. Kerem Bürsin de bunun üzerine fotoğrafları kim çektiyse harika bir gözü var ve müthiş çekmiş diyerek fotoğrafı çekenin kendisi olduğunu belirtti. Hande Erçel sen de bir fotoğraf koy kimin gözü daha iyi netleştirelim diye cevap verirken Kerem Bürsin'in annesi Çiğdem Bürsin'den oğluna bir cevap geldi. Çiğdem Hanım oğluna; ellerine sağlık canım ama model de çok hoş diyerek yanıt verdi.

İşte O Yazışma;

27486.jpg

İlgili Haberler