Hanefi Avcı'dan şaşkına çeviren Sedat Peker açıklaması

Hanefi Avcı'dan şaşkına çeviren Sedat Peker açıklaması

Eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Hanefi Avcı, HaberTürk'te Fatih Altaylı'nın konuğu oldu ve Sedat Peker hakkında olay açıklamalarda bulundu .

Bir dönem FETÖ'nün hedefi olan Hanefi Avcı uzun bir aradan sonra ekrana çıktı. Habertürk yayınında Fatih Altaylı sordu o yanıtladı.

Sedat Peker'in hakkında yaptığı açıklamalar adeta gündemi sarsacak türden oldu. Hanefi Avcı peki neler anlattı?

Gerçek Gündem'in haberine göre: Eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Hanefi Avcı, HaberTürk'te Fatih Altaylı'nın konuğu oldu.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in yayınladığı videolar ve iddialara ilişkin yorumlardan bulunan Avcı, ''Sedat Peker bildiklerinin henüz %3’ünü anlattı. 30 yıldır bu işin içinde bildiği çok şey var, devam edecek'' ifadelerini kullandı. 
 
Avcı şöyle konuştu: ''Bunların hepsini kendi hatırlayamaz, siz sorarsanız hatırlar. Hatta bazı araştırmalar yapılır da karşı belgeler konulursa çok rahat bazı şeyleri ortaya dökebilir diye düşünüyorum. 

Çünkü 30 yıllık bir dönemde bulundukları konumdan ötürü orda olan herşeyden haberdar olurlar. Herşeyle ilgili bilgi sahibidirler. Kendileri karışmasa bile kendilerine malumat gelir. 

İkincisi emniyetle ilişkiler, yargıda ve bürokrasideki ilişkiler. Buradan bilgi akar. Suç örgütleri bu konuda çok yeteneklidirler, bürokratik işleri aşmayı çok iyi bilirler. İnşallah anlatmaya devam eder, çok önemli şeylerin ortaya çıkacağı kanaatindeyim'' ifadelerini kullandı. ''

ÖTE YANDAN SEDAT PEKER'İN ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA YENİ VİDEOSU ŞİMDİDEN MERAKLA BEKLENİYOR.

YAKLAŞIK PEKER'İN VİDEOLARI TOPLAMDA 100 MİLYON İZLENMEYE DAYANMIŞ DURUMDA

Kaynak: Gerçek gündem

En Yeniler