HAREKETLİ VE ÖNEMLİ BİR HAFTAYA MERHABA

Bu hafta gökyüzünde hareketli günler bizi bekliyor. Şu anda Ay, Oğlak burcunda yeni haftaya Ay'ın bu burçta seyrine devam ederek başlayacağız. Ay oğlak sürecinde kariyer, yakın geleceğe dair planlar yapmak ve hedeflerimize ulaşmakta hırslı, pratik bir yaklaşımla hareket etmek duygusal güvenliğimizi doyurma noktasında temel gereksinimlerimiz haline gelir. Bu pozisyonu zamansız, nedensiz, davetsiz gelen hüznün ve karamsar bir ruh halinin sizi boğmasına izin vermek yerine yaşça sizden büyük ya da otorite pozisyonundaki kişilerle bağlantı kurmak, gerçekçi hedefler üzerine planlar yapmak, disiplin ve istikrar gerektiren işlere odaklanmak biçiminde değerlendirebilirsiniz.
Salı günü Ay Kova burcuna geçecek ve dürtülerimiz bizim bir kova gibi hareket etmemize neden olacak.
Perşembe günü ise; Venüs, Terazi burcunda S konumuna geçecek ve Retro'dan çıkmak için hazırlıklara başlayacak.
Cuma günü Ay balık burcuna geçecek, tabii ki yalnız değil Mars da Balık burcuna geçiyor. Ayrıca ruhumuzun döngüsü Ay Düğümleri de bu cuma günü burç değiştirip Yengeç ve Oğlak burçlarına yerleşecekler. Bu cuma gününü unutmak mümkün olmasa gerek Merkür iletişim gezegeni yay burcunda S konumunda olacak. 
Cuma günü duygusal olarak zorlanabilirsiniz. Venüs ve Merkür S konumunda iyilik yapın iyilik bulun. Tartışmalardan uzak durun.
Cumartesi günü Venüs Terazi burcunda ileri hareketine başlayacak. ilişkilerde ve maddi sorunlarda düzelmeler başlayacak.
Pazar günü Ay Koç burcuna geçecek. Yine bu tarihte Merkür yay burcunda geri hareketine başlayacak. İletişim şeklinize ve üslubunuza dikkat etmelisiniz. Tartışmalardan uzak durunuz.

Önceki ve Sonraki Yazılar