Harika Bir Güzellik Sırrı Göz çevrenizde yağ bezesi varsa bundan uygulayın geçiyor

Harika Bir Güzellik Sırrı Göz çevrenizde yağ bezesi varsa bundan uygulayın geçiyor

Güzellik ürünlerine para harcamadan göz çevrenizdeki yağ bezelerinden kurtulabileceksiniz vereceğimiz tarif gerçekten de işe yarıyor. İşte Kozmetik ürünlerine para harcamadan yapacağınız müthiş sır

Güzelliğine önem veren kadınların yağ bezelerinden rahatsız olduğunu biliyorum. Uzun zamandır bende de yağ bezesi bulunmaktaydı.

Yağ bezesinden kurtulmamı sağlayan formülle gazete haberlerini takip ederken karşılaştım. Ben şahsen faydasını gördüm. O haberi sizlerle paylaşmaya karar verdim.

Haberde üç yöntemden bahsediliyordu. O üç yöntemi de sizlerle noktasına virgülüne dokunmadan paylaşıyorum.

Yağ bezeleri tıp dilinde epidermal kist olarak bilinir. Bu kistler kenelikle göz çevresinde, kulakların arkasında ve sırt kısmında meydana gelmektedir.

Kistlerin içerisi genellikle sebiumlarla dolu olduğundan herhangi bir tehlikesi yoktur ve doğal tedavi yöntemleriyle geçirilebilir.
Birazdan vereceğimiz doğal yöntemlerle yağ bezeleri artık kabusunuz olmaktan çıkacak.

İşte yağ bezelerinden kurtaracak doğal yöntemler…

Hint yağı yöntemi 

Yağ bezelerini küçülterek tamamen kaybolması için Hint yağı bulunmaz bir nimet. B,ir pamuk parçasına Hint yağından 3-4 damla damlatın ve yağ bezesinin üzerinde yarım saat bekletin. Her gün düzenli aralıklarla tekrarladığınızda yağ bezelerinin küçüldüğünü göreceksiniz.

Bal yöntemi

Yağ bezelerinin kaybolması için bir çay kaşığı bal bir çay kaşığı buğday unu gerekmektedir. 1 çay kaşığı bal ile 1 çay kaşığı buğday ununu iyiye karıştırın.  Bezelerin üzerine bu karışımdan sürüp 1 gece boyunca bekletin.

Buhar yöntemi 

Bu yöntem yağ bezelerinin kökünden geçmesini sağlamaz ancak belirli bir süre kaybolmasını sağlayabilir. Buharda yumuşatmış olduğunuz yağ bezlerini hafifçe sıkarak kaybolmasını sağlayabilirsiniz. 


MİLLİYET

İlgili Haberler