Hastalığı İle Gündemden Düşmeyen Oyuncu Neslihan Atagül'den Sonunda Yanıt Geldi! Haftalardır Konuşulanlara Cevap Verdi...

Hastalığı İle Gündemden Düşmeyen Oyuncu Neslihan Atagül'den Sonunda Yanıt Geldi! Haftalardır Konuşulanlara Cevap Verdi...

Geçirdiği hastalık nedeniyle Star TV'de yayınlanan Sefir'in Kızı dizisinden ayrılmak zorunda kalan Neslihan Atagül sessizliğini bozdu. Günlerdir yazılıp çizilenlere karşı mesaj yollayan Atagül sağlık durumu hakkında da bilgi verdi.

Star TV'de yayınlanan Sefir'in Kızı dizisinin Nare'sine hayat veren oyuncu Neslihan Atagül, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle diziye veda etmek zorunda kalmıştı. Atagül, sağlık durumu hakkında günlerdir yazılan iddialara karşı sosyal medya hesabından paylaştığı bir video mesaj ile yanıt verdi. 

Sefir'in Kızı dizisinde büyük yıkım

Güzel oyuncu Neslihan Atagül, kısa süre önce geçici bağırsak sendromu rahatsızlığı nedeniyle hastanedeydi. Hastanenin kendisine on gün rapor vermesinin yanında oyuncu mecburi olarak Sefir'in Kızı dizisinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Kısa sürede güzel oyuncunun hastalığı hakkında çeşitli detaylar ortaya çıktı ve ölümcül olabileceği sebebiyle herkes Atagül için endişelenmişti. Güzel oyuncunun rahatsızlığının aylar önce eşi Kadir Doğulu'da da görülmüş olması çift için olan endişelerin artmasına yol açmıştı. Neslihan Atagül ise tüm bu yazılıp çizilenlere karşı ve takipçilerinden gelen geçmiş olsun mesajlarına yönelik olarak bir video hazırladı.

Hayranları rahat bir nefes aldı

Kendi sosyal medya hesabından paylaştığı video ile sağlık durumu hakkında bilgi veren Atagül, görüntüsünden de anlaşıldığı üzere toparlanmış duruyordu. Güzel oyuncunun yüksek moralle ve güler yüzle çektiği video hayranlarının yüreğine su serpti. Hastalığı nedeniyle endişelenenlere yönelik olarak "Gördüğünüz gibi gayet iyiyim" şeklinde bilgi paylaşan Atagül, daha iyi olmaya da gayret ettiğini açıkladı. 

Dinlenmesi gerekiyor

Kendisine mesaj atanlara, geçmiş olsun dileklerini sunanlara, ziyaret edenlere ve hediye gönderenlere büyük teşekkürlerini sunan Atagül, biraz dinlenmeye ihtiyacı olduğunu ve hala dinlenmesi gerektiğini dile getirdi. Atagül yayınladığı mesaj ile takipçilerinin yüzünü güldürdü. 

Nare Karakterini Devretti

Sefir'in Kızı'nda canlandırdığı Nare karakteri Atagül rahatsızlanınca başka bir oyuncuya devredildi. Bir süre yapım şirketinden ses çıkmasa da sonunda karakterin senaryo akışı gereği başka bir oyuncuya devredildiği haberi verildi. Dizide artık Nare karakterine ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün devam edecek. Güzel oyuncunun Neslihan Atagül ile aralarında on yaş fark olsa bile çok genç gösterdiği gözlerden kaçmadı ve haberi tüm izleyiciler olumlu karşıladı. 

İlgili Haberler