Hayat kadını ile ilişki yaşarken hayatını kaybeden adamın ölüm nedeni ortaya çıktı!

Hayat kadını ile ilişki yaşarken hayatını kaybeden adamın ölüm nedeni ortaya çıktı!

Doğu Afrikalı 35 yaşındaki Charles Majawa, bir hayat kadını ile ilişki yaşadığı esnada hayatını kaybetti. Ölüm nedeni araştırılan adamın neden öldüğü ortaya çıktı..

Doğu Afrikalı 35 yaşındaki Charles Majawa, Phalombe şehrinde yaşıyordu. 35 yaşındaki adam bir hayat kadını ilişki yaşadığı esnada hayatını kaybetti ve bu durum ülkede büyük yankı uyandırdı. ölüm nedeni araştırılan adam ile ilgili nihai sonuca ulaşıldı. 

35 yaşındaki Charles Majawa'nın ölüm nedeni: Aşırı Orgazm

Charles Majawa'nın ölümü ülkede oldukça geniş bir yankı uyandırmış hatta ülkede yaşayan insanlar sosyal medya üzerinde günlerce bu konuyu konuşmuştu. Ölüm sebebi adli tıp tarafından araştırılan adamın aşırı orgazm yüzünden öldüğü tespit edilince ülkede yine günden oldu.

Ölümü ile Doğu Afrika'da Ulusal Şaka Oldu!

35 yaşındaki Charles Majawa, Phalombe şehrinde bir hayat kadını ile birlikte olduğu esnada hayatını kaybetti. Majawa, öldükten sonra bir süre ne yapacağını bilemeyen hayat kadını, durumu önce arkadaşlarına ardından da polislere bildirdi ve bu olay ülke genelinde geniş bir yankı uyandırdı.

Günlerce konuşulan ve sosyal medyanın gündeminden düşmeyen olayda Charles Majawa'nın ölüm nedeni adli tıp araştırması sonucu aşırı orgazm olarak belirlendi.

Ardından memleketi Matepwe'ye götürülerek dini tören düzenlenen adam, ölüm nedeni belli olduktan sonra bir kez daha ülke gündemine oturmayı başardı.

Beyindeki Kan Damarları Yırtılmış

Adli tıptan gelen sonuç doğrultusunda hayat kadınının suçlu olmadığını bildiren bir rapor hazırlandı. Rapora göre 35 yaşındaki  Charles Majawa, ilişki esnasında aşırı orgazm yaşadı ve bu durum beyninde bulunan kan damarlarının yırtılmasına ve ölümüne sebep oldu. 

2020 yılı Ağustos ayında yaşanan bu olayın ardından ölüm nedeni ortaya çıkan adam bir kez daha ülke gündemine oturmayı başardı ancak bu kez durum biraz farklı.

Ülkede ulusal bir şaka haline gelen bu durum sosyal medyada alay konusu oldu. Uzun süre viral olan bu olay sonucunda birbirine şaka yapmak isteyen Doğu Afrikalılar "Çok fazla cinsel heyecan ve tatlılıktan öldü." cümlesini kuruyor.

Bu durum dünya üzerinde ilk kez yaşanmamış olsa da Doğu Afrika'da oldukça geniş bir yankı buldu..