Her dediği çıkan astrolog Kassandra'dan İstanbul için tüyleri diken diken eden bir kehanet

Her dediği çıkan astrolog Kassandra'dan İstanbul için tüyleri diken diken eden bir kehanet

Ünlülerin astrologu olarak da bilinen Kassandra 2021 yılı için hiç hayırlı şeyler söylemedi. Herkes deprem ve virüsten yana korkarken o bambaşka bir sıkıntıya işaret etti. Özellikle İstanbul'u uyardı, virüs bitmeyecek dedi.

Ünlülerin kahini olarak da bilinen Kassandra, yeni kehanetleri ile herkesi korkuttu. 2021 yılında meydana gelecek doğa olaylarına işaret eden Kassandra, büyük şehirlerde ciddi bir su sıkıntısı olacağını iddia etti. 

Su kalmayacak, çözümler yetersiz

Kassandra'nın kehanetlerine göre İstanbul aşta olmak üzere İzmir gibi büyük şehirlerde çok ciddi bir su sıkıntısı yaşanacak. havada su kütlesi patladığını gören Kassandra, bunun Su sıkıntısını gidermek için yağmur bombası olarak yorumladığını dile getirdi. Ancak bu önlemin maalesef hiç işe yaramayacağını aktardı.  

Korkulan İstanbul depremi hakkında ne dedi?

Kahin Kassandra, yeni yılda Türkiye'de büyük bir deprem olacağını dile getirirken, vereceği hasar ya da meydana geleceği bölgeyi belirtmedi. Ancak deprem kokusunun yine herkesi saracağını belirtti. 

Koronavirüs bitecek mi?

Kovid-19 ile ilgili de yorumlarda bulunan Kassandra, yıl bitimine doğru koronavirüsün etkisinin azalacağını öngördü. Ancak öldürücü başka virüslerin devreye gireceğini dile getiren Kassandra, ülkeler arasında büyük gerginlikler de yaşanacağını açıkladı. Ancak ülkelerin kendi kaynaklarını korumak için savaş yerine laf dalaşının ve gövde gösterisinin döneceğini de sözlerine ekledi. 

İlgili Haberler