Her kesimden tepki yağıyor : Sevilen Sunucu Müge Anlı'ya Çirkin operasyon!

Her kesimden tepki yağıyor : Sevilen Sunucu Müge Anlı'ya Çirkin operasyon!

Son günlerde bazı çirkin iddialarla gündeme gelen Müge Anlı'ya yönelik bu çirkin haberler neden devam ediyor?

Ekranların en çok sevdiği isimlerden birisi Müge Anlı son günlerde çirkin ve ahlaksız yayınlarla yıpratılmaya çalışılıyor. Müge Anlı'ya yönelik sevgi sadece Türkiye sınırları içerisinde değil ona yönelik ilgi ve sevgi dünyanın bir çok noktasında da var.

Sadece Türkiye'de değil Dünyanın bir çok ülkesinde yaşayan Türkler tarafındanda izlenen Müge Anlı'yı yıpratmak isteyenlerin bilmediği bir gerçek var.

Çamur at izi kalsın anlayışı ile çeşitli web sitelerinde dolaşan bu iddialarla Müge Anlı efsanesi bitirilemez. Onun Milli duruşu ve ekranlardaki dobralığı onun sevilmesini sağlayan en büyük özelliklerinden.

Müge Anlı'nın Eğitim için verdiği uğraşların listesi bu sayfalara sığmaz. Hangi görüşten olursa olsun her görüşün onu ilgiyle takip ettiğini hepimiz çok iyi biliyoruz.

Çözülemeyen bir çok cinayet onun sayesinde çözülmedi mi?

Kimsenin gündeme getiremediği konular onun programlarında dile getirilip çözüme ulaşmadı mı?

Kayıp olan çocuklar bulunmadı mı?

Yıllardır annesini babasını arayanlar onun programında bu isteğine kavuşmadı mı?

Sayısız başarısı onu yıllarca zirveye oturttu.

Ama Son günlerde kasıtlı olarak bu başarı yıpratılmaya onun efsaneliği ise söndürülmeye çalışıyor. * Ulusalpost.com olarak - Sayfalarımızda o çirkin iddialara asla yer vermedik. Yer verenlere ise sırf tık uğruna sayfalarında yer verdikleri için diyecek bir şey bulamıyoruz.

Ama bilsinler ki Müge Anlı böyle boş haberlerle boş iddialarla asla yıpratılacak bir isim değildir. Koronavirüs salgını bittikten sonra inanıyoruz ki onu yeniden ekranlarda görecek ve kaldığı yerden devam ettiğine şahit olacağız..