Herkes merak ediyor yoksa ATV Müge Anlı programını yayından mı kaldıracak?

Herkes merak ediyor yoksa ATV Müge Anlı programını yayından mı kaldıracak?

Milyonlarca kişinin ilgiyle izlediği Müge Anlı'nın programıyla ilgili sosyal medyada bir endişe dolaşıyor. Peki bu mümkün mü?

Müge Anlı tarafından uzun yıllardır ATV'de ekranlara gelen Tatlı Sert programı milyonlarca kişi tarafından izleniyor. Müge Anlı yaptığı yayınlarla bir çok kimsenin dikkat çekmediği konulara dikkat çekiyor

Çözülemeyen cinayetler ve aynı zamanda kaybolan bir çok kişi Müge Anlı'nın programında bugüne dek bulundu.

Toplumun ilgiyle izlediği ve gerçekten önemli bir figür haline gelen Müge Anlı aslında toplumun en güvendiği isimlerin başında geliyor. Durum böyleyken geçtiğimiz günlerde Bakanın hedef alması üzerine herkes sormaya başladı. Acaba Müge Anlı'nın programı yayından kaldırılacak mı?

Oysa böyle bir şey olması pek mümkün gözükmüyor! Nedeni ise ATV'nin programları arasında en çok izlenen program Müge Anlı'nın sunduğu program.

Böyle bir karar ATV tarafından alınması durumunda ATV'nin intiharı olur. Ki zaten böyle bir durum yaşanmayacaktır.

Bugüne dek Müge Anlı sadece yaptığı yayınlarla değil sosyal alandaki yardımlarda da gönüllerde taht kurmuş bir isim. Müge Anlı'nın programının yayından kaldırılmasını istemek toplumda kuşkusuz hoş karşılanmayacaktır.

Sadece Türkiye'de değil yurt dışından dahi milyonlarca izleyicisi bulunan Müge Anlı açık söylemek gerekirse gönüllerde taht kurmuş bir isim.