Herkes İmamoğlu Sanarken Olay TV ve Çağlar'ın en büyük destekçileri ortaya çıktı herkes şaşırdı

Herkes İmamoğlu Sanarken Olay TV ve Çağlar'ın en büyük destekçileri ortaya çıktı herkes şaşırdı

Olay TV Yeni Yayın dönemine girmeden oldukça ses getirmeye başladı. Çarpıcı bir gerçek var ki kimse tarafından dile getirilmiyor. Gerçek destekçisi kim bu kanalın? Belli oldu..

Günlerdir Ekrem İmamoğlu tarafından satın alındığı iddia edilen Olay TV basının gündeminden düşmüyor. Her gün yeni bir iddiayla basında gündem oluyorlar.

Ekim ayı gelmeden Olay olan bu kanalın en büyük destekçisinin İmamoğlu olduğu öne sürülüyordu. Bugün İmamoğlu bu iddiayı gülerek yalanladı. Keşke bakanım beni ortak yapsa diyerek yanıt verdi.

Ancak Kimsenin dikkat çekmediği bir gerçek var. Nevşin Mengü tarafından Ana haber bülteni sunulacak olan bu kanal aslında bedavaya reklamını yaptırıyor

Tek bir kuruş harcamadan yapılan bu reklama ise Özellikle iktidara yakınlığıyla bilinen medya destek veriyor. Yaptıkları her kulis haberi kanalı bir kez daha gündeme getiriyor. Kanal yönetimi ve kanalın sahibi ise eminiz kıs kıs gülüyor bu duruma

Yapılan her kulis haberi yalanlansa bile hızla yayılıyor ve herkes şimdiden OLAY TV'yi merak ediyor.

Yalan haberin hızla yayıldığı bir ortamda Kanalın sahibinin İmamoğlu iddiası kanala zarar vermek bir yana Kanalın bedavaya reklamı yapılmış oluyor.

Böylelikle Şimdi Kanalın en büyük destekçisi imamoğlu mu yoksa hergün manşetlerden düşünmeyen medya mı?