• BIST 105.520
  • Altın 379,423
  • Dolar 6,8125
  • Euro 7,5605
  • İstanbul 14 °C
  • Ankara 6 °C
  • İzmir 14 °C

Hurda ve Geri Dönüşümün Tek Adresi

Hurda ve Geri Dönüşümün Tek Adresi
Hızlı bir şekilde kaynaklarımızı tüketiyoruz.

Tükettiğimiz kaynakların doğada ne yazık kendiliğinden dönüşümü mümkün olmadığı gibi aynı zamanda ülke ekonomisine de çok ciddi bir maliyet olarak eklenmektedir. Bu durumun bilincinde olarak kurduğumuz firmamızda önceleri metal geri dönüşü yapmamıza karşın kısa bir süre içerisinde kalay, kurşun, plastik ve naylon, kağıt ve alüminyum başta olmak üzere pek çok farklı maddenin geri dönüşüm ve hurda ticaretini gerçekleştiriyoruz.

Öncelikle hurda sektöründe dikkat edilmesi gereken en önemli husus tecrübe olduğu için yılların verdiği tecrübe ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Geri dönüşüm başta olmak üzere pek çok konu başlığında bize danışabilirsiniz. Aynı zamanda firmamızdan paslanmaz, karton, kağıt hurda nikel gibi pek çok geri dönüşüm maddesinin fiyat seçeneklerine ulaşmak da mümkün olmaktadır.

Akçaburgaz Mahallesi 13. Sokak No:7 Esenyurt/İstanbul adresinde hizmet veren firmamız Türkiye’nin en ciddi ve en kaliteli hurda hizmeti veren adresleri arasında yer almaktadır. Sadece hangi hurda türüne ihtiyacınız olduğunu yada satmak istediğinizi belirlemeniz yeterli olacaktır. Geri kalan işlem işinde uzman elemanlarımız tarafından yapılır. Bu konuda bilinen en büyük yanlış ise hurdacıların elinde her zaman için yeterli miktarda hurda bulunuyor düşüncesinin hakim olmasıdır. Ne yazık ki bu durum bir yanlış anlaşılmadır. Söz gelimi bir hurdacıdan hurda kağıt talep ettiğinizi düşünelim. İhtiyacınız olan miktar o hurdacı tarafından söz verdiği günde teslim edilmezse sizi zor duruma düşürebilir. Ama bizim hizmet anlayışımız da müşterilerimizi zor duruma düşürmek (ucunda para kazanmak dahi olsa) yoktur. Bu bakımdan gönül rahatlığıyla hurda seçenekleri ve fiyat araştırmak için bizi arayabilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyor ve ayrıcalıklı seçenekleri hizmetinize sunuyoruz. Sadece hangi hurda seçeneğinden yararlanmak istediğiniz belirtmeniz yeterli olacaktır. Geri kalan işlemler oldukça kısa bir süre içerisinde tamamlanarak sorunsuz bir şekilde ticaretimizi tamamlamış oluruz.

Tehlikesiz atık toplama ve ayırma lisansını elinde barındıran firmamızla çalışarak işinde uzman kişilerle çalışmış olursunuz. Biz bu konuda satıcının da alıcının da para kazanmasını isteriz. Başka bir deyiş ile bize ürün satarken de alırken de para kazanabilirsiniz. Hurda işi genellikle yanlış anlaşıldığı için bir de bu olaya bizim penceremizden bakmanızı talep ediyoruz. Birbirinden farklı bile olsa hurda seçeneklerine sadece birkaç tık aracılığıyla ulaşmanız söz konusu olabilir. Sizler için bu seçenekleri doğru değerlendirmek ve ayrıcalıklı bir şekilde hizmet almak da yeterli olacaktır.

Daha detaylı bilgi için internet adresimizi ziyaret edebilir yada hurda miktarları ve seçenekleri hakkında ayrıcalıklı bir rapor alabilirsiniz. Hurda toplama bölgelerimize giderek hurdalarınızı oldukça uygun fiyatlardan satışını da gerçekleştirebilirsiniz. Bizim tek işimiz hurda olduğu için büyük bir ciddiyetle bu işi gerçekleştiriyoruz. Sizler de işinde uzman kişilerle çalışmak isterseniz bizi ziyaret edebilirsiniz. Adresimize davetlisiniz. http://hurda.biz.tr/ adresine davetlisiniz.

Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim