İbo Show ile Televizyonlara Geri Dönen İbrahim Tatlıses'ten Şok Eden Evlilik Açıklaması

İbo Show ile Televizyonlara Geri Dönen İbrahim Tatlıses'ten Şok Eden Evlilik Açıklaması

Cumartesi akşamları Star TV'de yayınlanan İbo Show'da şaşırtan bir itiraf gerçekleşti. Daha öncesinde dört kez evlilik yapan altmış dokuz yaşındaki İbrahim Tatlıses beşinci kez evlendiğini açıkladı! Tatlıses'ten şok eden sözler...

Önceki akşam yayınlanan İbo Show'da İbrahim Tatlıses'in evlilik açıklamaları gündeme bomba gibi düştü! İbrahim Tatlıses beşinci evliliğini kendisinden kırk üç yaş küçük  sevgilisi ile yaptı. Peki Tatlıses kimle evlendi?

Silahlı saldırıya uğrayarak beynine kurşun isabet eden İbrahim Tatlıses uzun bir aralıktan sonra ekranlara geri döndü. Daha öncesinde ATV'de yayınlanan İbo Show bu sefer de Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Cumartesi akşamları yayınlanan İbo Show'a ünü popçu Murat Dalkılıç, besteci Ersay Üner, başarılı pop müzik sanatçısı Simge Sağın ve pop müziği şarkıcısı Ebru Yaşar konuk oldu. Şarkıları ile geceye damgalarını vuran konuklar, bir yandan da sohbetleri ile eğlenceli dakikalar yaşattı. 

"Kimseye hesap vermem"

Konuklarla sohbet eden İbrahim Tatlıses, Ebru Yaşar'dan gelen "Sen nikah kıymışsın" sözlerinin ardından evlendiğini açıkladı. Türkücü İbrahim Tatlıses, beşinci kez evlendiğini açıkladıktan sonra, mutluyum dedi. Tatlıses "ben evliyim kardeşim" diyerek evlendiği Gülçin Karakaya'nın kendisine çok iyi baktığını dile getirdi. Kendisinden 43 yaş küçük olan Gülçin Karakaya ile evlilik yaptığını açıklayan Tatlıses, bu saatten sonra kimseye hesap vermem şeklinde sert ifadelere de yer verdi.

Bir buçuk senedir birliktelerdi

Yirmi altı yaşındaki Gülçin Karakaya ile bir buçuk yıldır birlikte olduğu da öğrenilen İbrahim Tatlıses'in sevgilisini eski eşi ile de tanıştırdığı öğrenildi. Ayşegül Yıldız ile de tanışan Gülçin Karakaya'nın İbrahim Tatlıses ile olan eğlenceli görüntüleri de kameralara yansımıştı. Gelen evlilik itirafı sonrasında Gülçin Karakaya sosyal medyanın gündemine düştü.

Anında sahte hesabı açıldı

Tatlıses ile nikahlandığı öğrenilen Gülçin Karakaya'nın instagram hesabı da merak edilenler arasında yer aldı. Pek çok kişi Karakaya'yı takibe alırken, Karakaya'nın yorumları kapattığı görüldü. Kendi adına da hemen bir sahte hesap açılan Karakaya, instagram hesabı üzerinden bu hesabın gerçek olmadığını duyurdu. "Sahte hesabı şikayet edebilirsiniz" notu ile hikaye paylaşan Karakaya'nın Şiva adında da bir köpeği olduğu görüldü.