İbrahim Tatlıses'in Yeni İmajı Pahalıya Mal Oldu! Bakın Ne Kadar Ödemiş?

İbrahim Tatlıses'in Yeni İmajı Pahalıya Mal Oldu! Bakın Ne Kadar Ödemiş?

İbo Show ile ekranlara dönen ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in yeni imajı sosyal medyaya büyük konu oldu. İbrahim Tatlıses'in yaptırdığı her şey bakın ne kadar tuttu? Pek çok işlem yaptırdığı görülen Tatlıses'in güzellik faturası ne kadar?

Televizyon programı için geri dönmüştü, görenler tanıyamadı! İbrahim Tatlıses yaptığı tarz  değişikliğinde bakın neler var neler?

Uzun bir süre ekranlara ara veren 69 yaşındaki ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, kendisine yaptığı imaj değişikliği ile gündeme bomba gibi düştü. İbo Show'un yeni fragmanı yayınlanınca herkes hayrete düştü. Ünlü türkücü kesenin ağzını açarak herkesi şaşkına çevirdi. 

İmaj değişikliği çok konuşuldu

Cumartesi akşamı Star TV'de yayınlanacak olan İbo Show'a birbirinden renkli konuklar gelecek ancak herkesin gözünü alan kişi programın sunucusu İbrahim Tatlıses oldu. Tatlıses, saç ektirme ve dolgu gibi işlemler ile resmen göz kamaştırdı. Saçlarının ön kısmında aldığı kurşundan sonra kellik oluşan Tatlıses'in bu kısma saç ektirmiş olduğu yeni bölüm fragmanında görüldü. Sadece saç değil pek çok değişiklik yaptığı görülen Tatlıses'in kaşlarında da bir farklılık gözlemlendi. Dolgu yaptırdığı öne sürülen Tatlıses epey gençleşmiş görünürken bir de zayıflamak için sekiz haftalık bir programa girdiği iddia edilen Tatlıses, kendine epey bakıyor.

Tamamen doğal olduğu iddia edildi

Ancak yine iddialara göre Tatlıses, yapay hiçbir şey kullanmadı. Ne dolgu ne de peruk saç kullanmadığı öne sürülen Tatlıses tüm bu değişiklikleri doğal yöntemlerle elde etmiş Çok daha genç görünmesi için yoğun çaba sarf edilmiş olan Tatlıses, sosyal medyada da epey bir gündemde kaldı. 

Zayıflamak için...

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in zayıflamak için ödediği para ise dudak uçuklattı. Biz yıllık iki bin liraya kadar spor salonuna ücret ödeyip gitmezken, İbrahim Tatlıses'in ödediği miktarı öğrenenler şoke oldu. İbrahim Tatlıses, hızlıca kilo vermek için sekiz hafta sürecek olan bir programa başladı. Spor programı için yüklü bir miktar ödeyen ünlü türkücü Tatlıses'in toplamda yüz bin lira para harcadığı öne sürüldü.