İbrahim Tatlıses'ten Olay Yaratacak Açıklamalar! Estetik Dedikodularına Sert Çıktı!

İbrahim Tatlıses'ten Olay Yaratacak Açıklamalar! Estetik Dedikodularına Sert Çıktı!

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'ten olay yaratacak açıklamalar ardı ardına geldi. Ünlü türkücü imaj değişikliği ile gündemdeyken hakkında çıkan estetik operasyonlarına tepki gösterdi. Türkücü bakın neler söyledi?

İbrahim Tatlıses'ten sert açıklamalar! Ünlü türkücü kendisi hakkında çıkan estetik haberlerine tepki gösterdi...

Star TV'de cumartesi akşamları yayınlanan İbo Show'da İbrahim Tatlıses'in son imajı çok konuşulmuştu. Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, İBO Show'un yeni fragmanında görülen imaj değişikliği ile çok konuşulmuş, program yayınlandıktan sonra da estetik yaptırdığı iddiaları dinmemişti.

Zayıflama programına yüz bin lira yatırdı iddiası

İmparator lakaplı türkücü hakkında estetik iddialarının yanında bir de spor programına yazıldığı ve bunun için 100 bin lira harcadığı iddialar gündemi meşgul etmiş, Tatlıses'in görüntüsü sosyal medyada epey eleştiri toplamıştı.

Estetik ya da botoks var iddiası

Ünlü türkücünün sadece saçı ve kaşları değil, yüzündeki değişim de dikkatleri cezbetmişti. Saçındaki boşluğu örttüğü görülen İbrahim Tatlıses'in bir de kaşlarının saçlarıyla aynı renkte olması çok farklı bir görüntü oluşturmuştu. Tatlıses'in imaj değişikliğinden sonra sosyal medyada yankı bulan "estetik" iddiaları türkücü epey sinirlendirdi.

Dokuz yılın ardından tekrar ekranlara gelen İbrahim Tatlıses'in iddialara yanıtı ise "Sizin İbo'nuz değişmez" oldu. Herhangi bir estetik müdahalesinin bulunmadığını açıklayan Tatlıses, sosyal medya hesabından sevenlerine seslendi. 

"İbo'nuz değişmez"

Hakkındaki türlü türlü iddialara "bir botoks ya da saç ektirme söz konusu değil" diyerek yanıt veren Tatlıses'in açıklamasına göre imaj değişikliğinde bu kadar dikkat çeken sebebin saçında ve kaşında boyanın uzun süre kalmasıydı. Ünlü sanatçı, bugüne kadar neydiysem yine oyum diyerek "sizin İbo'nuz değişmez" diyerek iddialara sert yanıt verdi.

Yeni bölümde kimler geldi?

İbo Show'un yayınlanan yeni bölümünde ise ünlü türkücü Latif Doğan damgasını vurdu. Uğur Karakuş ile "Le Le Canım" parçasını seslendiren Latif Doğan'ın performansı çok konuşuldu. Programa katılan Kahtalı Mıçe, Nuri Sesigüzel ve Bedia Akartürk de seslendirdikleri türküler ile seyircilere nostalji dolu bir akşam yaşattılar. 

İlgili Haberler