İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan Kötü Haber Sosyal medyadan herkes dua ediyor..

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan Kötü Haber Sosyal medyadan herkes dua ediyor..

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, eşi, kızı ve kendisinin koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını açıkladı Soylu'nun bu açıklamasının ardından sevenleri dua etti..

Kabinenin en sevilen Bakanları arasında yer alan Süleyman Soylu'da koronavirüse yakalandı. Bakan Soylu kendisiyle ilgili haberi kendisi paylaştı.

Bu paylaşımın ardından çok sayıda takipçisi Bakan Soylu'ya acil şifa dileklerinde bulunurken bir an önce iyileşmesi için dua edeceklerini açıkladılar

ANKARA (AA) - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, düne kadar evde sürdürdükleri tedavinin doktorların tavsiyesiyle hastanede devam ettiğini bildirdi.

Sağlık durumlarının iyi olduğunu ifade eden Bakan Soylu, şu bilgileri verdi: "Pazartesi günü kendimizi iyi hissetmeyince tekraren yaptırdığımız test, eşim, kızım ve bende pozitif çıktı. Düne kadar evde sürdürdüğümüz tedavi doktorlarımızın tavsiyesiyle hastane ortamına nakledilmiştir. Şükürler olsun ki şimdi biraz daha iyiyiz. Bu vesile ile tüm hastalara ve İzmir depreminde yaralananlara acil şifalar, depremde hayatını kaybeden İzmirli hemşehrilerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet diliyorum."

Kaynak:Haber Kaynağı

En Yeniler