İki Aydır Kayıplardaydı! Bulunduğu yer Şaşkına çevirdi! Müge Anlı'da şaşırtıcı gelişme

Müge Anlı'da şaşkına çeviren bir gelişme daha yaşandı! TV dizisi formatında adeta gerçek hayatların işlendiği bir program olarak bilinen Müge Anlı'nın Tatlı Sert programında olay yaratan bir kayıp daha bulundu.

İki Aydır Kayıplardaydı! Bulunduğu yer Şaşkına çevirdi! Müge Anlı'da şaşırtıcı gelişme
Yayınlanma Tarihi : 03 Haziran 2021 02:23

Yayınlandığı günden itibaren fırtınalar estiren Müge Anlı ile Tatlı sert programında yine herkesi şaşkına çeviren bir gelişme yaşandı! Açıkçası izleyen herkesin şaşkına döndüğünü ifade edebiliriz.

Detayları sizler için derledik! Öyle ki çok şaşıracağınız bilgilere yer vereceğiz.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programıdna Bugün canlı yayında, 26 yaşındaki Muhammet iki aydır kayıptı ve onun  cezaevinde olduğu ortaya çıktı. Yaşanan bu şaşırtıcı gelişme sonrası Muhammet ve babası Cuma günü görüşecekler. Öte yandan Nalan Şimşek'in öldürüldüğüne karar verildi. Sanık koca için ise  ağırlaştırılmış müebbet hapis...Bir başka bomba gelişme ise Leyla Aydemir davasında ''ses kaydı'' iddiası ortaya çıktı! 

Müge Anlı'nın programını takip eden herkes merak ediyordu peki Firdevs Öztürk ile Mehmet Turhan'a ne oldu? Konuyla ilgili canlı yayında açıklamalarda bulunan Müge Anlı, dün akşam Yusuf Turhan'ın Emmiler Köyündeki bağ evinin araştırıldığını, evin arsa anlaşmazlığı olan ev olduğunu açıkladı. Sonrasında ise olayla ilgili Görgü Tanığı konuştu. Hanımefendi, Yusuf Bey ve ailesini aynı sitede oturdukları için tanıdığını, binadaki herkesin bu kişiden korktuğunu, yönetici toplantılarında, ben adam öldürdüm adam kestim cezaevine girdim diye söylemlerde bulunduğunu bu sebeple herkesin korktuğunu canlı yayında açıkladı.. 

 
Yaşanan bu olayda çok şaşırtıcı bir gelişme daha yaşandı Ahmet Bey, eşi ile Kayseri'de yaşadıklarını, geçim sıkıntısı sebebi ile Adana'ya yerleştiklerini, yine de işlerinin rast gitmediğini, eşinin ben sıkıldım bu yaşamdan dediğini ifade etti. Açıklamasının devamında ise Bir akşam eve gelince evde kimseyi bulamadığından bahseden Ahmet Bey, ev sahibinin "Hava gitti, Ahmet biliyor benim neden gittiğini" dediğini, birkaç gün bekledikten sonra eşinin abilerini aradığını, durumu anlattığını açıkladı! 

Konuyla ilgili görüşlerini paylaşmaya devam eden deneyimli sunucu Müge Anlı, ses kayıtlarında gayet itiraf edildiğinden bahsederken Yeğen Yusuf, amcasının anlattığı her şeyin yalan olduğunu, kendi öz annesini bile eşyaları ile evden attığını, kira almak için kendisini bile öldüreceğini açıklayınca herke şaşkına döndü! 


Ayrıca Annesinin "Kızılırmak'a attık" dediğinden bahseden Meliha Hanım, kardeşlerinin bir suçu olmadığını belirtirken yeğen Yusuf, halasının hala kardeşlerimin bir suçu yok diyerek onlardan korktuğunu açıkladı!  Müge Anlı da zaten Firdevs Hanım'ın da olayı bildiğinin altını çizince yeğen Yusuf belki annesinin de susturulmak için kaybolduğunu belirtti!

Açıkçası Müge Anlı'nın programında herkesi şaşkına çeviren olaylar ekrana getirildi! Adeta bir TV dizisi gibi herkesi şaşkına çeviren bu gelişmeler bir çok kişinin ağzının açık olmasına neden oldu! Hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı'da bu yaşananlar uzun süre konuşulacağa benziyor

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.