İki Dizi Yine Birleşiyor Dizilerin Hayranları Sevinçten Dört Köşe Oldu!

İki Dizi Yine Birleşiyor Dizilerin Hayranları Sevinçten Dört Köşe Oldu!

Sevilen diziler yine birleşiyorlar! Sezon finalini büyük bir sürprizle kapatacak olan dizilerin bu hamlesi seyirciyi sevinçten zıplattı. Reyting rekortmeni dizilerden büyük hamle, en son Behzat Ç'de olmuştu...

FOX TV'nin çok sevilen iki dizisinden birleşme iddiası gündeme bomba gibi düştü! Taner Ölmez'in başrollerinde oynadığı Mucize Doktor daha öncesinde Kadın dizisi ile birleşerek akıllardan çıkmayacak bir bölüme imza atmışlardı. Şimdi ise Mucize Doktor ile Sen Çal Kapımı birleşecek!

Mucize Doktoru ile Hande Erçel ve Kerem Bürsin çiftinin romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı evrenleri birleşiyor iddiaları gündemde büyük yankı buldu. Daha öncesinde televizyonun en iyi polisiyelerinden olan ve büyük iz bırakan Behzat Ç dizisi ile TRT1'de yayınlanan ve büyük ses getiren absürt komedi dizisi Leyla ile Mecnun dizileri birleşmişti. Çok büyük ses getiren dizilerin bu bölümleri izlenme rekorları kırarak dizilerin hayranlarına güzel bir anı bırakmıştı. 

Mucize Doktor'a bomba sezon finali

Sonrasında benzer bir hamle de FOX TV'de yayınlanan ve başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk'un oynadığı Kadın Dizisi ile Mucize Doktor dizisinden gelmişti. Eğlenceli ve iki diziyi de izleyenler için farklı bir deneyim sunan bu hamlelerden sonra Sen Çal Kapımı dizisinin Mucize Doktor'un sezon finalinde birleşecekleri iddiası yer aldı.

Serkan'ı iyileştirecek isim Ali Vefa mı olacak?

Sen Çal Kapımı dizisinde Kerem Bürsin'in hayat verdiği Serkan rahatsızlanınca Eda da apar topar sevgilisini Mucize Doktor'un Berhayat hastanesine götürecek. Serkan'ın ameliyatına da Ali Vefa'nın gireceği iddia edilse de ve seyirciler bu fikirden çok hoşlansalar da sonrasında gelen bir açıklama hevesleri kursakta bıraktı.

İddia asılsız çıktı

İki dizi de MF Yapım'ın yapımcılığında çekiliyor olsa da açıklama büyük yerden geldi. MF yapım, sosyal medyada geniş yankı bulan iki dizinin birleşmesi konusundaki iddianın asılsız olduğunu belirtti. Seyirciler ise böyle bir gelişmenin aslında reytingleri tavana vuracağını savundu.

En Yeniler