• BIST 95.734
  • Altın 271,249
  • Dolar 5,5633
  • Euro 6,1703
  • İstanbul 19 °C
  • Ankara 17 °C
  • İzmir 24 °C

İkizler Burcu Aşk Hayatı nasıl?

İkizler Burcu Aşk Hayatı nasıl?
İkizler burcu insanı hayatın her döneminde ikili düşüncelere sahiptirler.

Bir yanları her zaman duygusal seçimler yaparken bir yanları da mantıksal hareket etmek ister.
Konu aşk olduğu zaman da bu burcun insanı kararsız kalabilir. Bir yana güvendiği ve de huzur dolu bir ilişki ararken bir yanı sürekli yeni heyecanlar peşinde koşacaktır. Artık hangi yanına denk gelirsiniz, bilem
eyiz.

Bir İkizler ile birlikte olmak istiyor iseniz, onu her konuda tatmin etmelisiniz. Hem mantıksal yönünü hem duygusal yönünü hem de aynı zamanda cinsel yönünü tatmin etmeniz gereklidir. Eğer bir İkizler ile olmak istiyor iseniz kesinlikle akılcı konuşmalar yapabiliyor olmanız gereklidir. Çünkü İkizler insanı her zaman akıllı bir şekilde tartışmalar yapmaya bayılır ve zeki bir bayan ister.

 

İkizler Burcu Nasıl Bir Aşıktır?

 

Bu burcun insanları bazen oldukça duygusal olabilirler. Bazen ise duygusallıktan eser olmayabilir. Genel olarak burcun insanı dağınık bir zihin yapısına sahiptir. Bu nedenle de bir gün size olan aşkını haykırırken diğer gün bu hallerden eser olmayabilir. Bu nedenle de bu burcun insanın size olan duygularından asla emin olmazsınız. Ancak onu gerçekten de seven bir kişi iseniz, bu hallerine alışmanız gereklidir.

İkizler Burcu İlişkilerde Nasıl Davranır?

Bu burç insanları kolay elde ettikleri şeyleri sevmezler. Bu nedenle de ilişki yaşayacağınız zaman da dikkat etmeniz gereken şey kolay bir lokma olmadığınızı bu burca belli etmek, olmalıdır. Sizi zor elde edebilirse ancak o zaman kıymetinizi bilecektir. Flörtçü bir burçtur ve aradığını bulana kadar bir çok birliktelik yaşayabilir. Ancak yine de evleneceği kadar çok sevdiği ve evlendiğine bayana her zaman sadık kalacaktır.

Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim