• BIST 103.024
  • Altın 378,858
  • Dolar 6,8109
  • Euro 7,4186
  • İstanbul 15 °C
  • Ankara 17 °C
  • İzmir 22 °C

İKİZLER BURCUNDA YENİ AY

Emel Açıkel
3 Haziran 2019 saat 13:01 de 12°33' İkizler burcunda doğunun gözcüsü Aldeberan sabit yıldızı kavuşumlu bir yeni ay gerçekleşecek. Yükselen burç Başak burcu olarak karşımıza çıkmaktadır. 
Aile içi gerginliklerden uzak durmanız gereken bir süreç. Anın haritasında Retro konumundaki Jüpiter gezegeni 4. evde bulunmakta ve karşıtlık oluşturmakta. Venüs ile yaptığı açılar olumlu değil. Ani tartışmalar ve gerginlikler yaşanabilir bu yüzden aile içi gerginliklerden uzak durunuz. Aile içi tartışmalardan uzak durmak için kendinizi kariyerinize odaklayabilirsiniz. 
Yeniay gerçekleşirken Kuzey Ay Düğümü Castor sabit yıldızı ile kavuşumda olacak. Ani şöhret ve ün kaybı verirken, fesatlık ve şiddet verebilir. Özellikle Kariyer alanında sıkıntılar ve olaylar olabilir. Bu süre içerisinde yapılan anlaşmalar ve kurulan ilişkilerde zihin karışıklığı ve hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Yapılacak sözleşmeler de problemler yaşayabilirsiniz. 
Güney Ay Düğümü ve Satürn tam kavuşum halinde olacağı bu süreçte yapmış olduğumuz iyilik ve kötülüklerin ödülünü alacağınızı göstermektedir. MC noktasının Rigel sabit yıldızı ile kavuşumda olması Teknik ve sanatsal yeteneklerinizi rahat kullanabileceğinizi göstermektedir. Trafikte tartışmalardan ve kavgalardan uzak durunuz ve dikkatli olunuz.
Türkiye Yorumu
İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni ay ülkemizin Natal haritasının 12. evinde gerçekleşecek. gizli düşmanlar ve toplumsal gizler ortaya dökülebilir. Suç oranlarında artma yaşanabilir. Hastane, bakımevleri ve hapishaneler ile ilgili haberler gündeme gelebilir. 
Din ile ilgili konuların gündeme gelebilir ve bu konuda sosyal değişimler görülebilir. Salgın hastalıklar görülebilir. Cinayetler görülebilir. Ülkenin borçları gündeme gelebileceği gibi döviz' de hareketlenmeler devam edebilir. 
 

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/karmaastrologemelacikel/

FACEBOOK:http://www.facebook.com/astrologemelacikel/

TWİTTER: http://twitter.com/astrologemel

 

 

 

 

 

 

 

Yazarın Diğer Yazıları
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim