İKİZLER DOLUNAYI

23.Kasım.2018 saat 08:39'da 00° 52' İkizler burcunda bir dolunay meydana gelecek. Yükselen burç yay burcu olacaktır. Bu dolunayda Merkür Retro pozisyonda yay burcunda Antares sabit yıldızı ile kavuşum halinde olurken Mars gezegenine kare açı yapacak. Ağzınızdan çıkan sözlere dikkat edin. Ok yaydan nasıl çıkıyorsa, sözde ağızdan bir kere çıkar. Üstelik iletişim gezegenimiz Merkür yay burcunda ve Retro hareketteyken birde Antares sabit yıldızıyla kavuşumu yetmiyor mars karesi kavgalara, tartışmalara neden olacak. Sert, zorlu bir dolunay etkisi yaşayacağız. Kavgalardan kaçınmanızda fayda var. Kavga sonucu yaralanmalar ve ölümler artabilir. Gökyüzünde ateş elementinin etkisini hissederken, değişken ruh haline girebiliriz. 
5. evde 29°23' koç burcunda bulunan Uranüs gezegeninin Güneşle yaptığı 150 derecelik açı ve Venüs karşıtlığını da göz önüne alırsak; çocuklarla ilgili ani olaylar gündeme gelebilir. Çocuklara dikkat ediniz. 
Sağlık problemlerinde de artma görülecek. Sinir sistemini etkileyen hastalıklara ve kalple ilgili hastalıklara dikkat etmelisiniz. Vücut direncinizde azalma görülebilir. Kendinizi normal günlerden daha yorgun ve bitkin hissedebilirsiniz. Dinlenmeyi ihmal etmeyiniz. 
Aile içi tartışmalar, kavgalar çıkabilir. Daha sakin kalmakta yarar var. 
 

Önceki ve Sonraki Yazılar