İktidara yakın isimden şok çıkış! Böyle yapmaya devam ederseniz...

İktidara yakın isimden şok çıkış! Böyle yapmaya devam ederseniz...

Hükumet partisine yakınlığı ile bilinen Abdurrahman Uzun, kişisel Youtube kanalında yayınladığı videosunda iktidarı sert bir dille eleştirdi..

İktidar partisine yakınlığı ile bilinen isimler bir süredir; ekonomideki kötü gidişat, sürekli temel gıda maddelerinin zamlanması ve vatandaşın evine alacak ekmek parası dahi bulamaması üzerine eleştiriler yöneltmeye başlamışlardı.

Bu zamana kadar her koşulda hükumeti destekleyen ve sorgulamadan tüm kararlarının arkasında duran isimlerin eleştiri oklarının yönünü çevirmesi ekonominin gerçekten kötü olduğu ile ilgili yorumlar yapılmasına neden olmuştu. Bu eleştirileri yönelten isimlerden biri de iktidar partisine yakınlığı ile bilinen ve her koşulda  parti kararları arkasında duran Abdurrahman Uzun oldu.

Abdurrahman Uzun, kişisel Youtube kanalı üzerinden çektiği videoyu takipçileri ile paylaştı. Paylaştığı videoda iktidar partisini sert sözlerle eleştirdiği görülen Uzun'un "eğer bu millet bu sıkıntının içine bırakılırsa sizin yanınızdan gider" sözleri ise dikkat çekti.

Eğer Bu Millet Bu Sıkıntının İçine Bırakılırsa Gider

Ekonomideki kötü gidişatın etkileri her geçen gün biraz daha hissedilir bir hal almaya başladı. Marketten, pazara  tabiri caizse iğneden ipliğe her şeyin zamlandığı ülkede insanların alım gücü de git gide düşmeye başladı. Evine ekmek almakta zorlanan ve daha ucuza satıldığı için metrelerce kuyruk oluşturan vatandaşların isyanı yükselirken, bu isyana bir de iktidar partisine yakınlığı ile bilinen Abdurrahman Uzun katıldı. Her koşulda hükumetin yanında duran ve destekleyen Abdurrahman Uzun'un bu videosu ekonominin gerçekten çok kötü olduğu yorumları yapılmasına neden oldu.

Abdurrahman Uzun, kişisel Youtube kanalı üzerinden çektiği videoyu takipçileri ile paylaştı. Videoda, iktidar partisine ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslenen Uzun, bir ay önce 25 Lira olan, evin temel ihtiyacı olan zeytinyağı bugün 85 Liraya çıkmış. Yüzde 300 zam almış! ifadelerine yer verdi.

Vatandaşın sıkıntıda olduğuna ve evine ekmek bulmakta dahi zorlandığına dikkat çekmeye çalışan uzun videosunda; bu millet eğer bu sıkıntının içerisine, bu sarmalın içerisine bırakılırsa, bu millet sizin yanınızdan gider sayın Cumhurbaşkanım. Temel gıda maddeleri yüzde 300 zam almış, bu millet bu sarmalın içerisine bırakılırsa sizin yanınızdan gider ifadelerini kullandı.