İnadına Aşk 4.bölüm fragmanı

İnadına Aşk 4.bölüm fragmanı

FOX TV'nin yaza özel dizisi İnadına Aşk'ın yeni bölümü için heyecan dorukta.

Eğlenceli sahnelerin yaşandığı İnadına Aşk 4.bölüm fragmanı yayınlandı. Nefes kesen son bölümün ardından İnadına Aşk dizisi bu hafta dikkat çekici sahneleriyle yine gündeme bomba gibi düşecek.

Ekranlara fırtına gibi giriş yapan İnadına Aşk dizisi yepyeni bir bölüm ile bu hafta kaldığı yerden devam edecek. Yapımcılığını Sinegraf’ın üstlendiği, başrollerini Açelya Topaloğlu ile Can Yaman’ın paylaştığı İnadına Aşk dizisi merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İnadına Aşk 4.bölüm fragmanı izlemek için haberimizdeki linki kullanabilirsiniz...
 
İnadına Aşk son bölümünde yine bol koşturmaca vardı. Bir önceki bölümde Damla'ya inat işe giren Defne ile hissettiği duygulara anlam veremeyen Yalın, dizinin son bölümünde plazanın içinde çocuklar gibi koşturdu. İnadına Aşk son bölümünün en eğlenceli anları ise bu sahneler oldu. Başrollerinde Açelya Topaloğlu, Can Yaman, Nilay Duru, Eren Vurdem, Cevahir Turan'ın rol aldığı İnadına Aşk dizisinin 3. bölümünde Çınar ve Yeşim arasında da kıskançlık rüzgarları esti. Deniz ile Ezgi arasında ilginç bir an yaşandı. Ezgi, Deniz'e mani olmak için onun gözünü korkutmaya çalıştı.
 

Türkiye'nin en önemli yönetmenlerinden Osman Sınav'ın ilk romantik komedi dizisi İnadına Aşk her perşembe akşamı yeni bölümüyle saat 20.00'de FOX TV'de olacak.