İnce Telli Saçlar İçin Kısa Saç Stilleri

İnce telli seyrek saçlar için en güzel ve en şık kısa saç stillerini sizler için araştırdık. Öncelikle saç stili tercihinde saçların yapısını ve yoğunluğunu dikkate almanız gerektiğini unutmayınız.

İnce Telli Saçlar İçin Kısa Saç Stilleri
Yayınlanma Tarihi : 13 Aralık 2020 10:25

 Eğer saçlarınız seyrek ve ince telli ise; kısa saç modellerine yönelmenizde fayda var. Uzun saç istiyorsanız mutlaka postiş kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer doğal bir görünüm arıyorsanız; kısa saç modelleri arasından tercih yapmanızda fayda var. Şimdi gelelim ince telli seyrek saçlar için kısa saç stilleri önerilerimize…

Bob Balyajlı Saçlar

Bu saç stilinde saçlarınızın omuz hizasına kadar uzanması gerekiyor. Yani saçlarınızı çok kısa kestirmeniz gerek yok. Saçlarınıza katmanlar ilave ederek, daha hacimli görünmesine yardımcı olabilirsiniz.

Peri Kesim Saç Stili

Peri kesim saç modeli ile ince telli seyrek saçlarınızın muhteşem bir görünüme kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz. İster örgü stili ile, isterseniz de saçlarınızı salaş bırakarak peri kesim saç stili ile son derece modern bir duruş sergileyebilirsiniz. Saçlarınıza yapacağınız eklerle daha hacimli görünmesini de sağlayabilirsiniz. Peri kesim saç stilinin de kendi arasında farklı modelleri mevcuttur.

Katmanlı Peri Kesim Saç Stili

İnce telli seyrek saçlara en uygun olan peri kesim saç modeli olarak katmanlı peri kesim geliyor. Bu şekilde saçlar daha yoğun bir görünüme kavuşuyor. Saçların boyun hizasında olması gerekiyor.

İki Tonlu Peri Kesim Saç Stili

2 farklı rengi bir arada kullanarak da peri kesim saç modelini tercih etmeniz mümkün. Taban olarak kahverengini tercih ederek üzerine açık maviyi ya da beyazı uygulayabilirsiniz.

Örgülü Peri Kesim Saç Stili

Özellikle Hollanda örgüsü olarak bilinen bu model; daha feminen bir hava yakalamak isteyenlerin tercihi oluyor. Bu saç modelinin ön kısmı örgülü bir şekilde uzanıyor ve saçların daha yoğun görünmesi bu şekilde sağlanabiliyor.

Gümüş Peri Kesim Saç Stili

Peri kesim saç stiline en fazla uyan saç rengi gümüş oluyor. Saçlarınızı peri kesim saç stili yaptıracaksanız; tavsiyemiz ilk olarak gümüş rengini denemeniz.

Bu Siteden Ulusalpost.com Aktif link verilmeden alıntı yapılamaz