İnsanlarını dilini kesemezsiniz diyen Ali Babacan iktidara ateş püskürdü meydan okumasıyla şaşırttı!

İnsanlarını dilini kesemezsiniz diyen Ali Babacan iktidara ateş püskürdü meydan okumasıyla şaşırttı!

Erken seçim startını veren Ali Babacan Türkiye'nin dört bir tarafındaki kongrelerine hız verdi. Edirne'de konuşan Babacan iktidara yüklendi..

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Türkiye genelindeki il kongrelerini tüm hızıyla sürdürüyor. Hemen hemen her ili ziyaret eden Ali Babacan son günlerde en çok dikkat çeken liderler arasında.

Yaptığı sert muhalefetle dikkat çeken Ali Babacan bu kez Edirne'de konuştu. Edirne'de iktidara yüklenen Babacan'ın açıklamalarında oldukça sert ifadeler kullandığı görüldü.

Partisinin il kongresinde açıklamalarda bulunan Demokrasi ve Atılım kısa adı Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Türkiye'de İnsan haklarının ayaklar altında ezildiğini iddia ederek ifade özgürlüğünün sınırlı olduğunu öne sürdü.

Ali Babacan'a göre fikrini söyleyenler Türkiye'de ya işsiz kalıyor ya da tutuklanıyor.

İnsanların Dilini kesemez düşüncelerini kontrol edemezsiniz diyen Ali Babacan düşünce polisliği yapamazsınız diyerek meydan okudu. İnternet özgürlüğü konusunda Türkiye'nin artık özgür olmayan ülkeler arasında olduğunu iddia eden Ali Babacan Türkiye'nin internet özgürlüğü konusunda Zimbabve, Bangladeş gibi ülkelerin daha da gerisinde olduğunu açıkladı..

En Yeniler