İnstagram ve Facebook DM Messenger'ı açanlar gözlerine inanamadı görenler çok şaşırdı!

Sosyal medya devi Yine son yaptığı yenilikle herkesi şaşkına uğrattı! Kontrol ettiğinizde sizde çok şaşırabilirsiniz

İnstagram ve Facebook DM Messenger'ı açanlar gözlerine inanamadı görenler çok şaşırdı!
Yayınlanma Tarihi : 28 Ekim 2020 01:25

Gün içerisinde İnstagram'ı genelde facebook'a göre daha fazla kullanıyorum. Bir arkadaşım facebook artık ölülerin mekanı demişti gülmüştüm.

Neden böyle diyorsun dediğimde şu yanıtı vermişti: Ne kadar akrabam varsa kaybettiğim hepsinin facebook hesabı duruyor. Sanki bir hatıra albümü gibi bir şey oldu demişti.

Haber kaynağındaki son güncellemeler ve aynı zamanda facebook sayfalarında düşürülen erişimler facebook'u artık kullanılmaz bir yer haline dönüştürdü.

İnsanlar günün büyük bir bölümünü ya twitter ya youtube ya da instagramda geçiriyor..

İnstagram ve Facebook'u bünyesinde tutan sosyal medya milyarderi Mark Zuckerberg'in son adımı ne kadar akıllı olduğunu yine gözler önüne serdi.

Değerli ulusalpost okurları dün akşam saatlerinde instagrama girdim. Ne göreyim facebook Messenger ile birleştirebileceğim söyleniyordu.

Birleştireyim bakalım ne olacak dedim..

İnstagramda takip etmediğim facebook arkadaşlarım arasında kim var kim yoksa bir anda İnstagram DM'de gözükmeye başlamaz mı :)

Açıkçası benim çok hoşuma gitti.

Arkadaşlarımla yazışmak için Messenger'a yani facebook Messenger'a girmeme gerek kalmadı. En çok kullandığım instagram üzerinden artık yazışabileceğim..

Bence sizde denemelisiniz!..