Iphone kullananlar isyan bayrağını astı, akın akın bu telefonu alıyorlar!

Iphone kullananlar isyan bayrağını astı, akın akın bu telefonu alıyorlar!

Iphone kullanıcıları artık isyan bayrağını çekti. İyice pahalanan telefonun yanında artık şarj aletinin bile verilmemesi kullanıcıları çileden çıkardı. Yüksek performans beklentisi olan kullanıcılar aradığını bu telefonda buldu.

Iphone kullanıcıları tek tek bu telefona geçmeye başladı, artık isyan bayrağı çekildi. Fiyat performans konusunda son derece iyi olan Çinli telefon markası Xiaomi'nin amiral gemisi olan Xiaomi Mi 11'e Iphone kullanıcılarından yoğun talep var. 

Teknoburada internet haber sitesinde yayınlanan makaleye göre, iphone kullanıcıları artık akın akın Xiomi'ye geçiyor. Çinli firmanın Xiaomi Mi 11'i piyasaya sürmesi ile Çinli bir Apple kullanıcısı, Mi 11'i alarak performansı hakkında bir yazı yayınladı. Eski apple kullanıcısına göre Xiaomi Mi 11 fiyat performans bakımından harika bir telefon. 

Ekranına övgü yağdırdı

Deneyimlerini paylaşan eski iphone sahibi, Iphone XR telefondan Xiaomi Mi 11'e geçtiğini açıkladı. Kişinin telefon hakkındaki yorumlarında ise ilk sırada Mi 11'in ekran kalitesi yer aldı. Bu noktada kullanıcı Xiaomi ekranını kullandıktan sonra Iphone XR'dan soğuduğunu ve LCD ekranlı telefonların bir pişmanlık olduğunu aktarıyor. Mİ 11'in 2K çözünürlüğü ile 120 Hz ekranına övgüler yağdıran kullanıcı, Mi 11'in yazılımıyla ilgili de bilgi aktardı. Stabil ve akıcı olarak nitelediği ara yüzü ile birlikte iOS kadar akıcı ve görsel anlamda da çok iyi yorumlarında bulundu.

Şarj konusunda da şaşkınlığını dile getiren kullanıcı, ilk defa Iphone'dean sonra bu kadar hızlı bir şarj edilen telefona rastladığını açıkladı. Pil süre performansının ise Iphone'un daha üstünde olduğunu ifade eden kullanıcı, Çinli üreticinin telefonundan son derece memnun kaldığını açıkladı.

Fiyatlarına bakıldığında ise Iphone XR Çin'de 6200 Yuan iken, Xiaomi Mi 11 ise 4000 Yuan ediyor.