İş Bankası Müşterilerinin Beklediği Haber Geldi! İş Bankasından Tüm Müşterilere Bilgilendirme Metni...

İş Bankası Müşterilerinin Beklediği Haber Geldi! İş Bankasından Tüm Müşterilere Bilgilendirme Metni...

İş Bankası kullananları ilgilendiren gelişme. Bankadan yapılan açıklamayı tüm müşteriler bekliyordu. Diğer bankalardan henüz ses çıkmadı. İş bankası duyurdu, bayramdan sonrasında geçerli olacak!

Dev banka İş Bankası'ndan büyük bir duyuru geldi. İş bankasının yaptığı açıklamaya göre bayramdan sonrasında çalışma saatleri değişecek.

Koronavirüs tedbirleri amacıyla alınan tam kapama dönemi on yedi mayıs 2021 itibari ile sona erecek. Tam kapanma iş hayatına da etki ettiği için pek çok sektörün çalışma saati değişmişti. Bankalar da bu nedenle çalışma saatlerinde bir değişikliğe gidecek. İş bankası değişikliği çok erkenden duyurdu.

Çalışma saatleri tekrar güncellendi

Dev banka tüm müşterilerine bilgilendirmeyi SMS aracılığı ile yaptı. İş Bankasından müşterilerine gelen mesajda yer alan bilgide tam kapanmanın bitmesi ile şubelerin çalışma saatlerindeki değişiklikleri bildirdi. On Yedi Mayıs Pazartesi günü şubeler saat 09.00 ile 12.30 arasında hizmet verecek, öğle arasının ardından da 13.30 ile 17.00'da tekrar hizmete açılacak. Tam kapanma nedeniyle çalışma saatleri kısıtlanmıştı ancak kapanmanın sona ermesi ile şubeler çok daha uzun süre açık kalacak.

Şubeye gitmeye bile gerek kalmıyor

İş Bankası pandemi nedeniyle pek çok işlemi internet aracılığı ile yapma imkanı tanıyan bankalardan. Mobil uygulama olan İşCep ile Maximum Mobil uygulamalarından bankada yapılabilecek olan pek çok işlem anında gerçekleştiriliyor. Hatta İş Bankası, İşCep üzerinden yapılan kredi başvurularında müşterilerine şubeye gitme zorunluluğu bırakmıyor. Yapılan başvurunun onaylanması halinde kredi parası anında İş Bankası hesabına yatıyor ve kullanılmaya hazır hale geliyor. 

İş Cep ve Maximum Mobil uygulamalarının farkı ne?

İşCep uygulaması bankanın pek çok taksitlendirme, nakit avans, anında fatura ödeme, EFT ya da havale gibi işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Maximum Mobil uygulamasında ise Maximum Mobil kart ile yapılacak olan alışverişler dahilindeki kampanyalara katılım saplanılabiliyor, bilgi edinilebiliyor. Yapılan alışverişlerin taksitlendirmeye uygun olup olmadığı ve sonradan taksitlendirme gibi seçecekleri de kapsıyor. Kredi kartından yapılabilecek işlem kısıtlamaları da Maximum Mobil ile gerçekleştirilebiliyor. 

En Yeniler