İsmail Küçükkaya kestirip attı Fatih Portakal neden FOX TV'den ayrıldı her şeyi açıkladı

İsmail Küçükkaya kestirip attı Fatih Portakal neden FOX TV'den ayrıldı her şeyi açıkladı

Fatih Portakal'ın ayrılığı medyanın gündemini meşgul etmeye devam ediyor! Gazeteci İsmail Küçükkaya Fatih Portakal'ın aslında neden ayrıldığını açıkladı

FOX TV'den ayrııldıktan sonra İzmir'e yerleşen ve emeklilik günlerini burada devam ettiren Fatih Portakal'ın istifası medya gündemini meşgul etmeye devam ediyor.

Fatih Portakal kişisel youtube kanalında bu konuyla ilgili önemli açıklamalar yapacağını açıkladı ileriki günlerde.

Ancak en yakın çalışma arkadaşlarından birisi olan İsmail Küçükkaya Habertürk canlı yayınında katıldığı programda önemli açıklamalarda bulundu.

İsmail Küçükkaya Fatih Portakal ile yapmış olduğu telefon görüşmesinde de bahsetti.

Fatih Portakal'ın kişisel - şahsi ve ailesel bir karar verdiğini belirten İsmail Küçükkaya telefonda aradığımda da bunu anlattı bana. Birader ben 53 yaşındayım diyerek tek tek anlattı. Şudur Şudur şeklinde..

İklimi de biliyorsun dedi.. Yaşadıklarımızı sen de yaşıyorsun dedi... Bunlar bire bir onunla benim 35 dakika yapmış olduğum telefon görüşmesinde öğrendiklerim bize inanmak düşer açıklamasında bulundu.. 

DURUM NETLEŞTİKTEN SONRA ADIM 

Daha Sonra yaptığı açıklamalarda ise ben daha önce yayın yönetmeninden öğrendim ve sonrasında devam ettik. Durum netleştiğinde ise Fatih'i aradım açıklamasında bulundu.

Fatih Portakal'ın kendisine alevi kişisel nedenlerle hayat biçimine dair kaygıları nedeniyle böyle bir karar verdiğini belirtiyor. Dolayısıyla insanın böyle bir açıklama yapmasından sonra bize inanmak düşer açıklamasında bulundu.

Fatih Portakal'la 7 yıl çalıştıklarını belirten İsmail Küçükkaya ben sabah o akşam. Uzun yıllar devam etmesini istiyordum bu sene olmadı diyerek üzüntüsünü dile getirdi..