İsmail Küçükkaya resmen FOX TV'de itiraf etti çekinmeden söyledi aynı sorunu yaşıyorum

İsmail Küçükkaya resmen FOX TV'de itiraf etti çekinmeden söyledi aynı sorunu yaşıyorum

FOX TV'nin başarılı sunucularından Olan İsmail Küçükkaya'da mağdur olduğunu açıkladı ve sitem etti. İsyanı gündem oldu

Uzun zamandır Emeklilikte yaşa takılanlar sıkıntılarını duyurmaya çalışıyorlar gerek siyasilere gerek gazetecilere bu konuyla ilgili mesajlar e postalar göndermekteler.

FOX TV sunucu İsmail Küçükkaya  ise bu duruma kayıtsız kalmadı. Canlı yayında çekinmeden sitem etti. Kendisininde mağdur olduğunu açıkladı

Muhalefet zaman zaman EYT meselesini gündeme getirse de MHP ve AKP bu konuya sıcak bakmıyor ve kesin bir dile ret ediyorlar.

İsmail Küçükkaya'nın canlı yayında yaptığı açıklamayla EYT yine bir anda gündem oldu.

Gazeteci İsmail Küçükkaya, FOX TV sabah haberlerinde yaptığı açıklamada, kendisinin de emeklilikte yaşa takılanlar arasında olduğunu söyledi.

İsmail Küçükkaya bu konuyla ilgili daha önce ise şu açıklamayı yapmıştı:

İsmail Küçükkaya, şunları söyledi: "Ben 1992'de Hürriyet'te çalışmaya başladım. 3 yıl sigortasız çalıştım. 95'te Sabah gazetesine geçince sigortalı oldum. Ben bugüne kadar aralıksız gazetecilik yaptım. Primlerim hep zamanında ödendi. Fikir işçisi olduğum için yüksek de ödendi.

Ben normalde EYT'liyim. İşe başladığımda şu kadar yıl çalışırsan, bu kadar prim ödersen emekli olursun dediler. Oyun başladıktan sonra oyunu değiştirdiler, ben de mağdurum."

En Yeniler