İsmail SAYMAZ yine kovuldu. Çok sayıda isim gitti.. Halk TV'de izleyiciyi çıldırtan skandal

Ekranların en çok izlenen programları arasında yer alan Halk TV ekranındaki Şimdiki Zaman Siyaset programında skandal yaşanıyor. İzleyici isyan ediyor. Kılıçdaroğlu bile devreye girdi

İsmail SAYMAZ yine kovuldu. Çok sayıda isim gitti.. Halk TV'de izleyiciyi çıldırtan skandal
Yayınlanma Tarihi : 11 Aralık 2020 19:12

Kuşkusuz Barış Yarkadaş ve İsmail Saymaz gibi isimler Türkiye'nin en çok izlenen gazetecileri. Gürkan Hacır ise son zamanlarda efsane olmuş bir isim.

Halk TV en önemli değerlerini kaybetti. Üstelik bir hiç uğruna! Bakın olayın ardı arkasında yer alan gerçekler neler... 

Halk TV'de izleyiciyi çileden çıkaran bir karar alındı. Türkiye siyasetinde gündemi belirleyen ve çok sayıda kişi tarafından izlenen Şimdiki Zaman siyaset isimli program yayından kaldırıldı.

Programın yayından kaldırılmasına ne program sunucuları ne de izleyiciler anlam veremedi. Kanal yönetimine tepki yaparken programın sunucusu Gürkan Hacır'da açıklamalarda bulundu.

Güya programın yayından kaldırılma gerekçesi bu programda yer alan sunucuların başka kanallara konuk olmasıymış gerekçe... 

Halk TV'de alınan bu skandal kararın ardından Kemal Kılıçdaroğlu'da arayarak üzüntülerini dile getirmiş... 

Programda Gazeteci İsmail Saymaz, Barış Yarkadaş, Elfin Tataroğlu ve Erol Mütercimler’in yorumları yer alıyordu.. Konuyla ilgili olarak Gürkan Hacır ayrıca sosyal medya hesabından da bir paylaşım yaptı..