İşsizlere müjde bakanlık 3 bin memur alımı yapıyor başvurular resmen duyuruldu!

İşsizlere müjde bakanlık 3 bin memur alımı yapıyor başvurular resmen duyuruldu!

3 BİN Yeni personel alımıyla ilgili geniş detaylar belli oldu. İşsizleri ilgilendiren düzenlemeyle ilgili tüm detaylar açıklandı..

Şimdilerde gençlerin en büyük hayali devlette iş sahibi olabilmek! Bakanlıktan beklenen müjde geldi! 3 bin personel alımı yapılacak.

Gelir İdaresine alınacak personellerle ilgili duyurular yapılınca çok sayıda kişi nasıl başvuracağını merak etmeye başlamıştı. Tüm ayrıntıları sizler için derledik.

Hazine ve Maliye Bakanlığı resmen bir duyuru yaptı. Boş bulunan 500 kadro için Bakanlık merkez teşkilatının İstanbul hizmet birimlerinde çalışacak hazine ve maliye uzman yardımcısı alacak.

Öte yandan  Gelir İdaresi Başkanlığı ise bir duyuru yaparak 1500 gelir uzmanı ile 100 gelir uzman yardımcısı alımı yapacağını açıkladı.. 

Başvurularla ilgili 9 Kasım ile 20 Kasım mesai saati bitimine yani akşam 17.00'ye kadar başvuru yapılması gerektiğine dikkat çekildi.

Başvuru adresi için ise elektronik ortamda "www.hmb.gov.tr" başvurular yapılacak.. 

Bakanlık bünyesinde toplamda 3000 personel alımı gerçekleştirilecek. Sınav başvuruları sonucunda elde edilen veriler doğrultusunda görevlendirmeler yapılacak...

 

En Yeniler