İtalyan Spor Spikeri Diletta Leotta ve Oyuncu Can Yaman'ın Aşkı Magazin Gündemine Tekrar Düştü! Çiftin Görüntüleri Sızdı!

İtalyan Spor Spikeri Diletta Leotta ve Oyuncu Can Yaman'ın Aşkı Magazin Gündemine Tekrar Düştü! Çiftin Görüntüleri Sızdı!

Ünlü oyuncu Can Yaman İtalya'da bir reklam filmi çekimine gitti ancak bir sürpriz ile gündeme düştü. Ünlü spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşadığı öğrenilen Can Yaman tekrar magazinin gündeminde yer aldı!

Ünlü oyuncu Can Yaman tekrar magazin gündeminde yer aldı. Daha önce bir reklam çekimi için gittiği İtalya'da sevgilisi ile pozları dergilere basılan Yaman bu sefer de İtalyan sevgilisi ile yeniden görüntülendi. 

Ünlü oyuncu Can Yaman yakışıklılığı ile İtalya ve İspanya'yı ayağa kaldırdığında Türkiye'de büyük şok yaşanmıştı. Kimileri bunun tutulmuş bir kalabalık olduğunu söylese de aslında Yaman gerçekten Avrupa'da özellikle kadınlar arasında bir üne kavuşmuştu. Can Yaman oynadığı dizilerdeki başarısı sayesinde bir de İtalya'dan büyük bir yapım için teklif almış ve önümüzdeki sonbaharda çekimi yapılanacak olan İtalyan yapımı Sandakan mini dizisinde yer alacağı öğrenilmişti.

İtalya macerası olaylı başladı

İtalya'ya geçtiğimiz haftalarda reklam çekimi için giden Can Yaman, kaldığı otelin önündeki kalabalıkla fotoğraf çektirmişti. İtalyan polisinin uyarılarına rağmen kalabalığın dağılmaması ise polisi epey sinirlendirmiş ve görevimizi itibarsızlaştırıyorsunuz diyerek Can Yaman'a 200 Euro para cezası kesmişti.

Çiçeği de o yollamış

Ancak Yaman'ın olaylı başlayan İtalya turu burada noktalanmadı. Can Yaman'ın sarışın bir kadın ile sarıldığı görüntüleri de İtalya'da haftalık olarak yayınlanan bir magazin dergisinde boy boy basıldı. Derginin de bahsettiğine göre bu sarışın güzel aslında İtalyan spor spikeri Diletta Leotta'ydı. Hayranlar ise Leotta'nın instagram hesabını incelediklerinde yakın zamanda bir buket çiçek ile görüntülenen Leotta'ya çiçek yollayan kişinin Can Yaman olduğu akıllara geldi. Böylece de çiftin sandığımızdan çok daha uzun süredir beraber oldukları akıllara geldi. 

Mutlu mutlu poz verdiler

Hala ülkeye dönüş yapmayan Can Yaman, sevgilisi Diletta Leotta ile tekrar gündeme geldi. Bu sefer yine basına sızan görüntüleri ile gündem olan çiftin restoranda yemek yerken çekilen karelerinde epey mutlu oldukları görünüyordu. Çiftin aşkını duyuran Chi dergisinde yayınlanan fotoğrafta ikilinin kameralara da gülümsediği gözlemlendi. 

İhanet ihtimali de akıllara geliyor

Leotta'nın bir süre öncesine kadar boksör Daniele Scardina ile sevgili olduğu biliniyordu. Hatta Leotta'nın instagram hesabında hala birlikte doğum günü kutladıkları bir kare mevcut.