İyi Hissettiren Filmler

İyi Hissettiren Filmler

Sıkıcı iş hayatına sahip olan kişiler, filmlere başvurabilir ve hayatına renk katabilir.

Özellikle de stresten uzaklaşmak ve kendini iyi hissetmek isteyenlere eşlik edecek olan pek çok film mevcut durumda. Bunlar:

  • IMDB puanları ile ses getirmeyi başarmıştır. 

  • Kullanıcı tavsiyeleri ile aralarından istediğinizi seçebilirsiniz. 

  • Konular ve oyuncu kadrosu da tercihlerinizde yol gösterecektir. 

Umudunu Kaybetme 

Sıcacık bir baba – oğul hikayesi gözler önüne serilmiştir. Henüz izlemeyenlere şiddetle tavsiye edilen yapımlardan bir tanesidir. Film izle için merak edilen hususları sıralamak gerekirse:

-Film: Orijinal adı ThePursuit of Happyness şeklinde ifade edilir. Will Smith’in muhteşem oyunculuğuna şahitlik edeceksiniz. Biyografi niteliğine olan film, 8,5 olan Imdb puanı ile başlara yükselmiştir. 

-Konusu: Oğlu ile hayatta kalma mücadelesi veren bir babanın hikayesi gözler önüne serilmiştir. Chris isimli baba, başarı basamaklarını tırmanmaya çalışırken ciddi sorunlarla karşı karşıya kalmıştır. Hepsine karşı mücadele vermiş ve oğlu ile yoluna devam etmeye çalışmıştır. 

Zamanda Aşk 

Yine izleyicilerin keyif alabileceği filmler arasında Zamanda Aşk’ta yerini almıştır. About Time olarak sergilenen film, romantik ve fantezi dalında izleyicisini karşılamaya devam etmekte. Başta merak edenlere:

-Film: 2 saat 4 dakika süren filmin, IMDB puanı 7,8 şeklindedir. 2013 yılında vizyona katılmış ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Romantik komedi olarak sergilenen yapımın yapımcısı ise Richard Curtis şeklinde ifade edilmekte. 

-Konusu: Zamanda yolculuğa çıkmayı başaran bir adamın başından geçen ilginç hikayeler konu edilmiştir. Bu yolculuk ile eşini tanımış ve bir çocuk sahibi olmuştur. Ancak çocuğu dünyaya geldikten sonra artık yolculuk yapmak riskli bir hal almaya başlamıştır. 

Ye Dua Et Sev 

EatPrayLove şeklinde anılan yapım, romandan uyarlama olarak gözler önüne serilir. Romanın ilk çıktığı zamanlarda fazlasıyla talep görmesi, filmin de başarılı olmasına katkı sağlamıştır. Film izle öncesinde:

-Film: Julia Roberts’ın muhteşem oyunculuğu filmi öne çıkarmayı başarmıştır. 2010 yılında vizyona giren filmin, IMDB üzerinden almış olduğu puan ise 7,3 şeklinde gözler önüne serilmiştir. 

-Konusu: Yazar Elizabeth Gilbert, kendi hayatını konu edinerek filme yer vermiştir. Daha mütevazi bir yaşam sürmeye karar veren işkadının serüvenleri ile karşı karşıya kalacaksınız. 

Sil Baştan 

Mutlaka izlenmesi gereken filmler arasında boy göstermiştir. EternalSunshine Of TheSpotlessMind şeklinde de anılan film, romantik komedi dalında gösterime girmiştir. Film izle tercihlerinizden önce:

-Film: 2004 yılında vizyona katılan film, IMDB üzerinden 8,3 puan almıştır. Başarıları Oscar almasını sağlamıştır. Başarılı yönetmen Michael Gondry tarafından ele alınmış ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. 

-Konusu: Sil baştan hayat yaşayan bir çifti konu almakta. Bu çifte JimCarrey ve Kate Winslet hayat veriyor. Evlenmeye karar veren çiftin, geçmiş ile olan imtihanları gözler önüne seriliyor. 

Umut Işığım 

Yine izleyenlerin içini açan filmlerden bir tanesi de Umut Işığım olarak sergilenir. Silver LiningsPlaybook şeklinde anılan yapım, hd film izle imkanları ile gözler önüne serilmiştir. Öncesinde izlemek isteyenlere:

-Yapım: 2 saat süren filmin, romantik ve dram alanında sergilenmesi dikkatlerden kaçmıyor. 7,8 IMDB puanı ile öne çıkmayı başarmıştır. David o. Russell tarafından yönetilen film, ABD yapımıdır. 

-Konusu: Karısı tarafından terkedilen Pat, bu dramı atlatmak için akıl hastanesine yatırılır. Çıktığında ise onu Tiffany karşılar ve hayatı bambaşka bir hal almaya başlar. Hem karısını unutmak hem de hayata geri dönmek için uğraşan Pat, Tiffany ile özünü bulmaya başlar. 

Senden Önce Ben 

İzleyicisini ekrana kilitleyen muazzam filmler arasında Senden Önce Ben de yerini almıştır. Roman uyarlaması olan film, başarılı oyuncu kadrosu ile öne çıkmayı başarmıştır. Full Hd film izle olanaklarından önce izleyicilere eşlik edecek olan detaylar ise şöyle:

-Film: 1 saat 51 dakika kadar sürüyor. 2016 yılında vizyona giriş yapmıştır. IMDB üzerinden 8,2 puan alarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Son olarak ABD ve İngiliz ortak yapımı olarak sergilenir. 

-Konusu: Geçirdiği bir kaza sonucu tekerlekli sandalyeye mahkum olan bir adamın hikayesi konu edilmiştir. Genç bir kadın tarafından bakılan bu adam, aşkı tanımak için geç kalmıştır. Ünlü isimlerin bir araya geldiği film, konusu ile derinden etkilemiştir. Başroller olarak:

  • EmiliaClarke

  • Sam Claflin

  • JennaColeman

  • Charles Dance vb. 

Can Dostum 

Kendini kötü hissedenler Can Dostum filminden yana tercihte bulunabilir. Komedi ve dram türünde sergilenen film, izleyicilerinden tam puan almayı başarmıştır. Henüz izlemeyenlere eşlik edecek olan detaylar ise şöyle:

-Film: 1 saat 53 dakika kadar sürüyor. 2011 yılında vizyona giriş yapan film, Fransız yapımıdır. Başrollerde François Cluzet ve OmarSy bulunuyor. Başarılı oyunculuklar ile öne çıkmış yapımlar arasında. 

-Konusu: Ultra zengin bir iş adamı, yatalak kalmıştır. Bunun üzerine ihtiyaçlarını karşılayacak bir bakıcıya ihtiyaç duyulur. Ve tam da onu hayata bağlayacak olan bakıcısı ile tanışma şansı yakalar. 

Amelie

Renkli karelere sahip olan Amelie filmi, içinizi açacak olan yapımlardan bir tanesidir. Henüz izlemeyenler başta filme dair detaylara göz atarak seçimini yapabilir. Örnek vermek gerekirse:

-Film: 8,3 olan IMDB puanı ile ne denli başarılı bir yapım olduğu gözler önüne serilmiştir. Romantik komedi dalında sergilenen film, 2 saat 9 dakika sürüyor. Jean – Pierre Jeunet filmleri arasında başı çekiyor. 

-Konusu: Yaşam sevinci ile göz dolduran genç bir kadının hayat hikayesine yer verilmiştir. Amelie, anne ve babasını kaybettikten sonra kendini farklı bir yaşama adamıştır. Daha çok başkalarını mutlu etmek için hayat mücadelesine başlamıştır. 

Tüm bu mutlaka izlenmesi gereken yapımlar fullhdfilmizleseneiçerisinde mevcut. Ve kesintisiz olarak izleme keyfine varmanız mümkün.