İzinsiz Kesilen Ağaç Yüzünden Kavga Çıktı: Yerden Bulduğu Tahtayı İşçinin Kafasında Kırdı...

İzinsiz Kesilen Ağaç Yüzünden Kavga Çıktı: Yerden Bulduğu Tahtayı İşçinin Kafasında Kırdı...

Esenyurtta bir binanın dış cephe onarımı sırasında işçilerin bina sakinlerinden izin almadan ağaç kesimi yapmasına, bina sakinleri tepki gösterdi.

Binalarının dış yüzeyinin onarılmasını istediler ağaçlarından oldular... İstanbul Esenyurt'ta dış cephe onarımı sırasında ev sahiplerine sormadan ağaç kesen işçiler, ev sahipleri tepki gösterince kavgaya tutuştu.   

 

Olay, dün 17:00 sıralarında Esenyurt İncirtepe Mahallesi 259. Sokakta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sokakta bulunan bir binada dış cephe onarımı yapan işçiler, çalışmalarına engel olduğu gerekçesi ile bir ağacı kesip, yol kenarına attı. Ağacın kesildiğini gören yan apartmandaki vatandaşlar küplere bindi. "Bize sorulmadan nasıl böyle bir şey yaparsınız?" diyen vatandaşlar işçilerle sözlü tartışmaya girdi. Apartman sakinlerinin sokağa inmesi üzerine sözlü tartışma kısa süre içerisinde kavgaya dönüştü. İki grup arasında çıkan kavgayı gören vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi.

Yerden bulduğu tahtayı işçilerin kafasında kırdı.

Kavga sırasında ise uçan tekmeler, sopalar havada uçuştu. Arkadaşlarına saldırıldığını gören bir işçi, mahallelinin üstüne uçan tekmeyle saldırdı. Bir mahalleli ise yerden bulduğu tahtayı işçilerin kafasında kırdı. Yaşanan kavganın ardından polis ekipleri iki grubu da sakinleştirerek, olayı kontrol altına aldılar. İki tarafın birbirinden şikayetçi olması üzerine taraflar karakola götürüldü. Ortalığın savaş alanına döndüğü kavga ise bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Kaynak:Haber Kaynağı

En Yeniler