İzmir depremini yorumlayan Yılmaz Özdil söyledikleriyle ağızları açık bıraktı destekleyende var kızan da.

İzmir depremini yorumlayan Yılmaz Özdil söyledikleriyle ağızları açık bıraktı destekleyende var kızan da.

İzmirli olmasıyla bilinen Sözcü yazarı Yılmaz Özdil İzmir depremi hakkında açıklamalarda bulundu. Özdil'in açıklamaları herkesi ikiye böldü. Peki ne dedi?

Kendisi de İzmirli olan gazeteci Yılmaz Özdil İzmir'de meydana gelen 6.9 şiddetindeki depremle ilgili açıklamalarda bulundu. 

Sözcü'de yazdığı yazılarla her zaman olay olmayı başaran Yılmaz Özdil zaman zamanda youtube üzerinde Bizim TV yayınlarına konuk oluyor.

Bizim TV Yayınına konuk olan  Türkiye'nin en çok yazarlarından Gazeteci Yılmaz Özdil Bizim TV ekranında Lale Özan Arslan'ın sorularını yanıtladı. Lale Özan Arslan'ın konuğu olan Yılmaz Özdil yaptığı açıklamayla yine AKP'ye muhalefet etti.

İzmir'deki depremle ilgili konuşan Yılmaz Özdil İzmir İçin endişeli olduğunu açıklayarak AKP'nin vahşi bir inşaat şehvetiyle bina diktiğini iddia etti.

Neden gerekli önlemler alınmıyor sorusunu yönelten Yılmaz Özdil İstanbul'da meydana gelen 1999 depremini hatırlatarak bomba bir ifade kullandı.

99 depreminden sonra ortalama zekaya sahip herkes önlem alır diyen Yılmaz Özdil Bilim insanları haykırarak deprem uyarısı yapıyor. İnsanlar ölmüş kimsenin umrunda değil ifadeleriyle isyan etti.

Bizim TV yayınındaki bu sözler kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. Kimileri Yılmaz Özdil'e destek verirken bazı vatandaşlar ise böyle bir günde muhalefet yapıyorsun diyerek İsyan  etti...

HABERLERİ ULUSALPOST.COM aktif link vermeden kopyalamayınız!..

İlgili Haberler