İzmir'de alkışlanacak bir girişim!

İzmir'de alkışlanacak bir girişim!

İzmir, İzmirliye Sahip Çıkıyor

İzmirli sanatçılar, sosyal sorumluluk projesi adı altında yardıma ihtiyacı olan vatandaşlar için kollarını sıvadı. Çok yakında 'İzmir, İzmirliye sahip çıkıyor' adında İzmir'de festival düzenleniyor.

Uluslararası Yakın Dövüş Ve Koruma Uzamanı ve Wing Tsun'un tanınmış isimlerinden Süleyman Kocabıyık İzmir'de, İzmirli Sanatçılar ile bir araya gelerek İzmir'li yardıma ihtiyacı olan aileler için büyük bir festival düzenliyorlar.

İzmir' li sanatçıların tam desteğini alan Süleyman Kocabıyık '' bu işi ben değil biz olarak yapıyoruz ben bir akım başlattım herkes gönüllü olarak elinden gelenin en iyisini yapıyor'' dedi.

İzmir'den Dünyaca tanınmış Kuaför sanatçısı olan Harun Cici, Fotoğraf Sanatçısı denilince İzmir'de akla ilk gelen isimlerden Mustafa Kavas, Dizi ve Sinemanın sevilen yüzleri Cengiz Çakır, Saffet Babacan, Oğuz Gürol, Cengizhan Gürol, Tuncay Aksakal da yer almaktadır.


İzmir'in sevilen yüzü Mikrop Hikmet ve Ömer Köroğlu ile İZMA (İzmir Müzik Akademi) Türk Sanat ve Halk Müziği ile Güvenç Birer ve Bahar Almaç da aramızda olacak.

Ayrıca Yeşil Çamın sevilen yüzü Fatma Belgin, Kertenkele dizisinden Cengiz Sevim, Fikret Altunhan ve bir çok sürpriz isimin katılımı ile sizleri unutulmaz bir festival bekliyor.

30 Aileye  3 aylık Temel Gıda -1 yıllık Odun- Kömür - Kırtasiye Malzemesi- Kışlık Ayakkabı - bot ve eşofman takımı- 5 öğrenciye Burs verilecektir.

Değerli halkımızın ve sponsor olmak isteyenlerin desteklerini bekliyoruz şeklinde konuştu...