İzmir'de can savaşı! Yangındaki dumandan etkilenen kadın hayatını kaybetti

İzmir'de can savaşı! Yangındaki dumandan etkilenen kadın hayatını kaybetti

Gelen son dakika haberine göre : İzmir'in Bornova ilçesinde çıkan yangında dumandan etkilendiği düşünülen 2 kişiden biri olan kadın kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdiği bildirildi.

İzmir'de gerçekleşen yangında 1 kişi yaralandı 1 kişi vefat etti. Bornova'da meydana gelen yangın izmir'i alarma geçirdi. Dumanlardan etkilenen kadının yaşamını kaybetmesi üzerine olayla ilgili ise soruşturma başlatıldı. Yangın yarım saatlik bir sürede kontrol altına alırken yangının çıktığı evde ise maddi hasar oluştuğu bildiriliyor. Yangının çıktığı yerle ilgili bilgileri ve fotoğrafları sizler için derledik. İşte ayrıntılar

İzmir'den acı haber geldi. İzmir'in Bornova ilçesinde çıkan yangında dumandan etkilendiği düşünülen 2 kişiden biri olan kadın kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdiği bildirildi.

İHA'nın haberine göre İzmir'de gerçekleşen bu Yangın, saat 20.30 sıralarında Yeşilova Mahallesi 4074 Sokak'ta bulunan 4 katlı bir apartmanın 3'üncü katında gerçekleşti. İzmir'i alarma geçiren yangının Sobadan çıktığı öne sürülüyor. Bu yangında alevler bir anda büyüyerek daireyi ve üst katı sarmaya başladı. Yangını gören çevre sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine itfaiye, sağlık ve polis ekipleri hemen sevk edildi. Polis ekipleri çevre güvenliğini sağlarken, itfaiye ekipleri yangına müdahale etmeye başladılar.

Ekiplerin  müdahalesi sonrası 2 kişi alevlerden kurtarıldı

İzmir'i alarma geçiren bu Yangında evde mahsur kalan Sevgi U. (27) ve Mustafa K., itfaiye ekipleri tarafından çıkarıldığı bildirildi. Öte yandan Olay yerinde ilk müdahalesi yapılan yaralılardan Sevgi U., sağlık ekipleri tarafından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne, Mustafa K. ise Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldılar. Sevgi U. hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak vefat etti. Mustafa K.'nın ise durumunun iyi olduğu açıklandı..

ayrıca Yangın, itfaiye ekiplerinin yaklaşık yarım saatlik çalışması sonucu kontrol altına alınırken. Meydana gelen yangında evde maddi hasar oluştuğu bildirildi. Yetkililer ayrıca İzmir'de meydana gelen bu yangın olayıyla ilgili soruşturma başlattı.  

Yangının gerçekleştiği evden fotoğraflar şu şekildeydi.. 

İzmir'de can savaşı! Yangındaki dumandan etkilenen kadın hayatını kaybetti

İzmir'de can savaşı! Yangındaki dumandan etkilenen kadın hayatını kaybetti

Kaynak:Haber Kaynağı