Kaftancıoğlu neden Cumhuriyet bayramı törenini terk etti belli oldu Nevşin Mengü duyurdu!..

Kaftancıoğlu neden Cumhuriyet bayramı törenini terk etti belli oldu Nevşin Mengü duyurdu!..

HERKES BU OLAYI KONUŞUYOR!.. Türkiye CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nu konuşuyor. Kaftancıoğlu neden kriz çıkardı?

Adı uzun bir süre ATATÜRK tartışmasıyla gündemden düşmeyen Canan Kaftancıoğlu bu kez bayram törenini terk etmesiyle gündeme geldi.

Kaftancıoğlu'nun töreni neden terk ettiğini Nevşin Mengü açıkladı. CHP'li siyasetçi Şahin Mengü'nün kızı olan Ünlü Spiker Nevşin Mengü olayı sosyal medya hesabından paylaştı.

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan ve önümüzdeki günlerde Olay TV'de Ana haber bültenini sunacak olan Nevşin Mengü, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu’nun ekibi töreni terk etme nedeninin, törende Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ait siyasi propaganda mesajının okunması olduğunu öne sürdü.

Nevşin Mengü  şunları yazdı..

Canan Kaftancıoğlu İstanbul Valiliği tarafından düzenlenen Cumhuriyet Bayramı çelenk bırakma törenini terk etti. Kaftancıoğlu’nun ekibi töreni terk etme nedeninin, törende Erdoğan’a ait siyasi propaganda mesajının okunması olduğunu söyledi.