Kahve içerken kahveye bundan ekleyin ayda 10 kiloya kadar verin

Kahve içerken kahveye bundan ekleyin ayda 10 kiloya kadar verin

Kahvenin kilo verdirici etkisini öğrenmeye ne dersiniz! Deneyin gerçekten çok şaşıracaksınız

Kilo vermek istiyor ancak bir türlü kilo veremiyorsanız vereceğimiz bu tarif sizi gerçekten  çok şaşırtacak. Kilo vermenin bu kadar kolay olduğunu tahmin edemezdiniz.

Kahveye eklemeniz gereken şey ise çok basit. Türk kahvesinin içine kahveyi pişirdikten sonra bir tatlı kaşığı tarçın ve bir tatlı kaşığı hindistan cevizi yağıp ekleyip için.

Bu yöntem sizin vücudunuzda toplanan ödemi ve suyu atmanızı sağlayacak. Kaşık ucu ile tarçın ve hindistan yağı uygulamanız yeterli olacak.

Her gün bu şekilde içerseniz 10 kilo kadar vermiş olacaksınız

ŞEKERLİ KAHVEDEN UZAK DURUN

Bir çok uzman kahveyi şekersiz ve sade içilmesi gerektiği konusunda uyarıyor. Eğer kahvenin yararlarından faydalanmak istiyorsanız kahvenize mutlaka şekeri yaklaştırmayın. Ulusalpost'un haberine göre kahveye şeker yerine süt eklemek çok daha yararlı olacaktır.

KAHVE NASIL ZAYIFLATIR?

Kahve metabolizmayı hızlandırır zayıflama sürecine etki eder. Enerji artırır. Aynı zamanda beyne olan kan dolaşımı artırır insanı daha dinç hissettirir. Bu yüzden adına yorgunluk kahvesi denilmiştir.

KAHVE SÜTLE İÇİLİR Mİ?

Evet kahve sütle içilirse vücuda dengeli protein ve yağla birlikte girince kişiyi uzun süre daha tok tutar ve kilo vermenizi sağlar

FAZLA KAHVE ZARAR VERİR Mİ?

Evet her şeyin fazlası zararlı olduğu gibi fazla kahvede zarar verir. Kalpte çarpıntıya yol açar. Tansiyonu olanların kan basıncını azaltır. 5 fincandan fazla kahve içmek kemik erimesine yol açar.

Akşamları tüketilen kahve uykusuzluğa neden olan ve sinirlilik haline neden olur.. 
 
 ULUSALPOST- AKTİF LİNK VERMEDEN ALINTI YAPAN SİTELERLE İLGİLİ İŞLEM BAŞLATILACAKTIR