Kahveyi bu şekilde içmek 1 ayda fazlalıklardan kurtarıyor cildi güzelleştiriyor

Kahveyi bu şekilde içmek 1 ayda fazlalıklardan kurtarıyor cildi güzelleştiriyor

Kilo vermeye yardımcı kahve, yağ yakıcı besinler grubundaki üç temel malzemeden oluşuyor :Süt, tarçın ve kahve..

Yağ yakıcı kahve nasıl yapılır? 

Malzemeler: 
- 1 su bardağı süt 
- 1 adet Çubuk tarçın - 1 tatlı kaşığı gold veya klasik kahve Hazırlanışı: Yağ yakıcı kahve için kullanacağınız sütü mutlaka geceden hazırlamayı unutmayın. Geceden sütü ve çubuk tarçını küçük bir tencereye alıp kısık ateşte kaynatın. Bunu yapmanızın amacı, tarçının özlerini iyice süte bırakmasını sağlamaktır
. Süt, bir taşım kaynadıktan sonra ocaktan indirin ve sabaha kadar içinde tarçını da bırakıp bekletin. Yağ yakıcı kahvenizi içmek için en ideal saat akşamüstü 4 veya 5 saatleridir; çünkü bu saatlerde enerji düşer ve kişi akşam yemeğinde aşırı miktarda yemek ister. İşte, hem bunu önlemek hem de yağ yakımına katkı için saat 4 veya 5 gibi kahvenizi için. Kahveyi ise, geceden hazırladığınız tarçınlı sütü yeniden ısıtıp bir tatlı kaşığı kahve ekleyip karıştırarak yapın.

Dikkat etmeniz gerekenler - Kahvenin yanında mutlaka 2 büyük bardak su içmelisiniz ki yakılan yağlar ter veya idrar yoluyla dışarı atılsın. - Bu kahveyi asla ikisi, üçü bir arada kahvelerle yapmayın; onlar gerçek kahve değil; kimyasal karışımlardır. Gold, klasik veya filtre kullanabilirsiniz. 3. Kahvenin vücutta etki gösterebilmesi için en az 1 hafta düzenli kullanmalısınız, 2 gün içip bırakmak yok. - Çubuk tarçın kullanım açısından çok rahat ama eğer evde yoksa, bir çay kaşığı toz tarçınla da sütü kaynatabilirsiniz.

http://www.sonnoktahaber.com/saglik/bu-kahve-baska-zayiflatiyor-h4348.html