• BIST 92.382
  • Altın 360,387
  • Dolar 6,7585
  • Euro 7,3635
  • İstanbul 9 °C
  • Ankara 11 °C
  • İzmir 14 °C

Kaliteli Temizlik Temizlikyolda ile Artık Evinizde!

Kaliteli Temizlik Temizlikyolda ile Artık Evinizde!
Temizlikyolda sayesinde referans sistemi ile çalışan şirketler listesi önünüze geliyor, bu sayede en doğru firmayı bulabiliyor ve onlarla çalışabiliyorsunuz.

Temizlik hizmetleri, hele ki bütçemizin bir kısmını ayırarak bu meseleye dair belirli beklentilere girme durumumuz da varsa, ciddi bir şekilde ele alınması gereken alanlardan birisi olarak görülebilir. Özellikle de ev hanımları, öğrenciler, asgari ücretle çalışanlar ya da çok bireyli ailelerin yaşadıkları bütçe sorunları da düşünülecek olursa, bu tarz harcamalarda dikkatli olmamız gerektiği çok daha açık bir şekilde ortaya çıkmaktadır.

Kimi temizlikçi firmalarıyla anlaşmak için kendilerine ulaştığımızda, alacağımız hizmetler için ederinin üzerinde bir fiyat biçebilir, üstelik bunu piyasanın size en uygun fiyatları olarak sunabilirler. Gerekli sözleşme yapılıp, hizmet sonlandıktan sonra ise mesele anlaşıldığında, artık çok geç olmuştur. Üstelik aldığınız hizmetin kalitesi konusunda da herhangi bir değerlendirme yapamayacak oluşunuz, bu hizmetin ne derece iyi sunulacağı konusunda da bizi muallakta bırakacaktır.

Temizlikyolda ise bu sorunların kesin çözümünü sağlamak üzere yola çıkmış bir temizlikçi firması olarak görülebilir. Anlaşmalı olduğu firmalar arasında alanının usta isimlerini gösterebileceğimiz site, sizlere tüm bu firmalar arasından seçim yapma ve istediğinizle, istediğiniz koşullar için önceden anlaşma yaparak, üstelik bu koşulları diğer firmaların da sunduğu tekliflerle karşılaştırarak gerçekleştirmek konusunda bir kapı açmakta.

Yaşanacak sorunlara doğrudan müdahil olabilme imkanı da bulunan Temizlikyolda, olası sorunlara dair yapacağınız bildirimlere hızlı bir şekilde geri dönmekte ve mağduriyetinizi kayıt alarak, çözebilme imkanı tanımaktadır. Bu sebeplerden ötürü temizlik şirketleri sizlerle olan çalışmaları esnasında çok daha dikkatli davranmakta ve hizmet kalitesinden ödün vermemek konusunda adeta birbirileriyle kıyasıya bir yarışın içerisine girmektedirler.

Daire temizliği gibi standart hizmetlerin yanı sıra kuru temizleme, halı ve perde yıkama gibi farklı çalışmalara dahil olan firmalara da bünyesinde yer veren Temizlikyolda, sizlere paranızın karşılığını almayı, memnuniyeti ve elbette kusursuz temizliği vaadetmekte.

Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim