Kanal D'de yayınlanacak Aşkın Tarifi Dizisine Bomba Bir Oyuncu Daha katıldı

Kanal D'de yayınlanacak Aşkın Tarifi Dizisine Bomba Bir Oyuncu Daha katıldı

Kanal D'de yeni yayınlanacak olan yaz dizisinin kadrosu bomba gibi geliyor. Bu sefer gelen oyuncu ise ortalığı karıştıracak. Hayranlarını sevinç çığlıklarına boğan oyuncu bakın aslında kim? Kanal D'nin Aşkın Tarifi dizisi...

Kanal D'de yayınlanacak olan ve başrollerinde Kadir Doğulu, Cem Davran ve Yasemin Conka'nın oynayacağı Aşkın Tarifi dizisinden ayrıntılar gelmeye başladı. Masumlar Apartmanı'nın Uygar'ına hayat veren Alper Saldıran da kadroya dahil oldu...

Kadir Doğulu'dan samimi itiraf

Yaz dizileri de yavaş yavaş belli olmaya başlıyorken Kanal D'nin "Aşkın Tarifi" dizisi epey bir olay oldu. Dizi konu itibari ile bir aşk hikayesini izleyeceğiz. Dizide başrolde oynayacağı bilinen Kadir Doğulu geçtiğimiz günlerde youtube üzerinden Kanal D aracılığı ile bir video paylaşmıştı. Dizi her bölümünde birkaç yemek tarifi de verecek, Kadir Doğulu da bu nedenle şeflerden eğitim alıyor. Doğulu canlandıracağı karakter ile alakalı olarak Gaziantepli ve Fransız mutfağında uzmanlık yapmış bir şefi canlandıracağını dile getirirken, oyunculuktan sonraki tutkusunun da aşçılık olduğunu dile getirdi.

Alper Saldıran da kadroda

Diğer oyuncuları da yavaş yavaş belli olmaya başlayan diziye özellikle Masumlar Apartmanı'nda İnci karakterinin eski nişanlısı olan Uygar'a hayat veren Alper Saldıran'ın dahil olması büyük olay yarattı. Oyuncunun hayranları ve Masumlar Apartmanı izleyicileri habere çok sevinirken, Alper Saldıran'ın nasıl karakteri canlandıracağı henüz belli olmadı.

Alper Saldıran kim?

İstanbul'da dünyaya gelen Saldıran, 1984 senesinde doğdu. Saldıran henüz lise öğrencisiyken birinci sınıfta kendisine bir reklam teklifi geldi. Bu şekilde ilk defa kameraların karşısına geçen Saldıran liseyi bitirip üniversiteye başladığında ise Turizm okurken ikinci senesinde oyunculuk eğitimi almaya başladı. Saldıran, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde burslu olarak eğitim aldı. Oyuncu, Enis Arıkan gibi isimlerle TRT1'de yayınlanan Yerden Yüksek dizisinde başrolde yer alarak epey bir sempati kazanmıştı. Son olarak TRT1'de yayınlanan ve büyük beğeni alan Masumlar Apartmanı dizisinde rol alan Saldıran, şimdilerde de Kanal D'de yayınlanacak olan yaz dizisi Aşkın Tarifi'ndeki rolüne hazırlanıyor.

İlgili Haberler