Kanal d'de yayınlanan Sadakatsiz dizisinde şok ayrılık! Ünlü oyuncu veda mesajı yayınladı!

Kanal d'de yayınlanan Sadakatsiz dizisinde şok ayrılık! Ünlü oyuncu veda mesajı yayınladı!

Bu sezon yayın hayatına başlayan ve ilk bölümünden itibaren izleyiciyi ekran karşısına kilitleyen Sadakatsiz dizisinde şok bir ayrılık yaşanıyor..

Kanal D ekranlarında bu sezon yayın hayatına başlayan ve yayınlandığı ilk bölümden itibaren izleyici ekrana kilitleyen sadakatsiz dizisinde şok bir ayrılık yaşanıyor.

"Doctor Foster" isimli diziden uyarlanan ve başrollerini Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un paylaştığı dizi, ekrana gelen her hafta izleyiciyi hem öfkelendirmeye, hem üzmeye, hem de şaşırtmaya devam ediyor. Bir psikolojik gerilim ve dram dizisi olan Sadakatsiz dizisinde, geçtiğimiz hafta eşini tekrar aldatan Mert bu kez pişman olsa da fayda etmemiş ve Bahar onun tüm eşyalarını sokağa atmıştı. Dizide Mert karakterine hayat veren Eren Vurdem, sosyal medya hesabı üzerinden bir veda mesajı yayınladı.

Bol Küfür Yedim!

2020 yılı Eylül ayında yeni sezonla birlikte yayın hayatına başlayan ve ilk günden bu yana özellikle sosyal medyada ciddi tartışmalara konu olan Sadakatsiz dizisinde sular durulmuyor. 

Docter Foster isimli diziden uyarlanan ve oldukça başarılı bir şekilde yayın hayatına devam eden Sadakatsiz dizisinde, Mert Karakterine hayat veren Eren Vurdem, sosyal medya uygulaması olan İnstagram üzerinden paylaştığı bir veda mesajı yayınladı.

Dizide, karısı Bahar'ı daha önce Asya ile aldatan Mert, pişman olmuş ve bahar tarafından affedilmişti. Volkan'ın Amerika'dan intikam yeminleri ile döndüğünden habersiz olan Mert, eşini bir kez daha aldattı. Mert'in birlikte olduğu kadınla olan fotoğraflarının Bahar'a mesaj olarak gönderilmesinin ardından Bahar Mert'i terk etmişti.

Bir kez daha sergilediği sadakatsiz tavrı affedilmeyen Mert diziden ayrılıyor. Eren Vurdem yayınladığı veda mesajında; dizinin orijinali gereği karakterin rolünün son bulduğunu ve bu yüzden ayrıldığını açıkladı. Çok küfür yedim demek ki karakter amacına ulaşmış diyen Vurdem, en kısa sürede yeni projelerle tekrar görüşmek üzere dedi.

İşte o veda mesajı:

unnamed.png

Eren Vurdem Kimdir?

7 Ekim 1988 Konya doğumlu olan Eren Vurdem, Haliç Üniversitesi mezunu. 2009 yılında rol aldığı hesaplaşma dizisi ile televizyona adım adan Eren Vurdem, bu zamana dek birçok dizi ve filmde rol aldı.